AndroidiOS

Metal Slug: Awakening Betası Çinde Android kullanıcıları için başlatıldı

Metal Slug: Awakening Android için indirilebilir. Testler Çin’de yapılıyor ve seviyelerde şevkli metal sesleri var.

Metal Slug: Awakening, klasik Metal Slug serisinin köklerine bir dönüş . Sadece piksel sanatı yerine, oyuncular görevler sırasında 3D modeller ve ağır bir film müziği bekliyor. Ana hedef aynı – seviyenin sonuna ulaşmak, silahları toplamak ve sızan askerleri yok etmek.

Metal Slug: Awakening, 5 Ocak’tan beri Çin’de beta testinde. Sunucular 4 Şubat’ta kapanacak , bu yüzden hala zaman var. Yalnızca burada geliştiriciler, yer sayısının sınırlı olduğunu ve girmek için WeChat veya QQ’dan bir hesabın gerekli olduğunu söylüyor . Ve evet, CBT sona erdikten sonra ilerleme sıfırlanacak.

Metal Slug: Awakening’de seriden 4 klasik karakter mevcuttur. Bu oyunun birkaç canlıya bölünmesini bekliyoruz, bunlardan ilki mitolojik canavarlar, mumyalar ve firavunlarla Mısır’ın kumlarıdır. Yol boyunca, daha da fazla bonus almak için mahkumları kurtarmanız gerekecek çünkü bu, son noktaları etkiler. Metal Slug: Awakening’deki kontrollerin manuel olmasına sevindim. Ek olarak, geliştiriciler, örneğin patron savaşının başlamasından önce video ekleri eklediler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.