Harita/MapMinecraft

Midtown Manhattan, NYC Şehir Haritası MCPE Minecraft

Gelin ve Midtown Manhattan’ı (Marvel Sürümü) keşfedin. Bu New York’ta Manhattan ilçesinin merkezi kısmıdır. Midtown, Empire State Binası, Chrysler Binası, vb. Dahil olmak üzere en ikonik binaların bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, en pahalı gayrimenkul parçalarının yanı sıra dünyanın en büyük merkezi iş bölgesi.  

Bu haritada yer alan önemli yerler şunlardır: Reven (Stark) Kulesi, Empire State Binası, Grand Central Terminali, New York Halk Kütüphanesi, Times Square Kulesi, Grace Binası, Chrysler Binası ve Lincoln Binası.  

Reven Joakim’den not: Merhaba, ben Reven International’ın CEO’su ve Kurucusuyum. Bu, gerçekçiliği ve modernizmi daha iyi olduğu zamanlara geri getirmeye odaklanmış uluslararası bir çalışma ekibi. Şu an için Minecraft Java ve Bedrock Edition’daki Midtown Manhattan’ın (Marvel Edition) en büyük projesi. Şahsen New York’u ve Marvel Sinematik Evreni’ni seviyorum ve her ikisinin de aynı haritada olmasını istedim. 

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.