EklentilerMinecraft

Pick Up & Carry – Mobları Taşı Minecraft

Hiç bir mafya veya oyuncu alıp başka bir yere taşımak istediniz mi? Bu eklentiyle, hayatta kalırken herhangi bir komut olmadan bunu yapabilirsiniz! Aynı zamanda çok oyunculu olarak da çalışır!

Bu eklenti, herhangi bir çeteyi veya oyuncuyu almanıza ve herhangi bir komut olmadan herhangi bir yere taşımanıza izin verir.

Bir mafya veya oyuncuyu ancak yerde duruyorsanız ve hareket etmiyorsanız kaldırabilirsiniz. Ayrıca, her iki elinizde de eşya bulundurmamalısınız. Ve suda olmamalısın. Sadece bu durumda bir mafya / oyuncu alabilirsiniz.

Bir mafya / oyuncu taşıdığınızda, düzgün bir şekilde hareket etmelisiniz. Kalabalık suya batırılırsa, ellerinizden düşecektir. Yüksekten düşmeye başlarsanız, 2 blok uçtuktan sonra ellerinizden düşecektir. Elinize herhangi bir eşya alırsanız, mafya da elinizden düşecektir.

Nasıl kullanılır:

Bir mafya veya oyuncuyu almak için, ona olabildiğince yaklaşın, ona bakın, sonra gizlice gidin ve aynı anda zıplayın.

Bir çeteyi veya oyuncuyu serbest bırakmak için aynı anda gizlice gidin ve zıplayın.

 

Herhangi bir mafyayı taşıyabilirsiniz:


1. kişiden gelen manzara mükemmel:
Oyuncuları taşıyabilirsiniz:
1. kişi görünümü:
Taşınan kişi ne görür:

Nasıl kullanılır:

Bir mafya veya oyuncuyu almak için, ona olabildiğince yaklaşın, ona bakın, sonra gizlice gidin ve aynı anda zıplayın.

Bir çeteyi veya oyuncuyu serbest bırakmak için aynı anda gizlice gidin ve zıplayın.

 

Notlar :

Bu eklenti yalnızca 1.16.100 ve üzeri sürümlerde çalışır . Minecraft sürümünüz daha düşükse (1.16.5 \ 1.16.4 \ 1.16.0) bu eklenti çalışmayacaktır!

Bu eklenti, herhangi bir deneysel dünya seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirmez!

Bu eklenti çok oyunculu modda harika çalışıyor!

 

Bu eklenti diğer eklentilerle uyumlu mu?

Bir eklenti adındaki bu simge, bu eklentinin diğer yaratıcıların çoğu eklentisiyle uyumlu olmadığı anlamına gelir. Ayrıca, bu simgeye sahip tüm eklentilerim birbiriyle uyumlu değil.

İnceleme Videosu

Hazırlanıyor…

Download/İndir (Mediafire)

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. bence başka bişey indiriyor olabilirsin. Mobilde karşına çok fazla reklam çıktığı için farklı veya sahte dosya da olabilir. Veya dediğin doğru da olabilir. Görmediğim için birşey diyemiyorum.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.