Android

Military Tanks: Tank War Games, World of Tanks’ın yerini almak istiyor

Military Tanks: Tank War Games Android’de başlatıldı. Oyun 7’ye 7 askeri çatışmalar sunuyor.

Military Tanks: Tank War Games , tanklarla ilgili bir mobil oyundur. 3 gruba ayrılıyor: NATO, Rusya ve Asya. Geliştiriciler modern tanklar ve ciddi savaşlar vaat ediyor, ancak grafikler basit; bu, akıllı telefonlara sahip oyuncular için bir artıdır.

Dünya çapında Android’de yayınlanan Askeri Tanklar, bu resmi sürümdür . Genel olarak kontrol World of Tanks’deki gibidir, tamamen manueldir ve arayüz gereksiz bilgilerle dolup taşmaz. Ayrıca arka planda epik müziğin çalması ve oyuncuların metin sohbeti kullanarak iletişim kurabilmesi güzel.

Askeri Tanklardaki savaşlar hem “akıllı” robotlara hem de gerçek insanlara karşı gerçekleşir. Savaşlar 7’ye 7 formatında yapılır ve aşağıdaki kazanma kuralları uygulanır:

  • Tüm düşman ekibini yok edin;
  • Üssü ele geçir.

Askeri Tankların geliştiricileri, özelleştirme ve tank iyileştirmeleri ile farklı coğrafi alanlar vaat ediyor. Eksilerden – futbol ve zombiler gibi eğlenceli modlar vaat etmiyorlar. Ama vaat ettikleri oyun içi etkinlikler ve sürekli güncellemeler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.