AndroidiOS

Harry Potter: Magic Awakened şimdiden indirilebilir

Harry Potter: Magic Awakened, Japonya’da beta testinde. Muhtemelen sunuculara sadece davetiye ile girebilirsiniz.

Harry Potter: Magic Awakened, macera ve kart toplamaya odaklanan bir mobil oyundur. Oyuncular Hogwarts’ı ziyaret edebilir ve Harry Potter evreninin ikonik olaylarına katılabilirler.

Yayıncı NetEase Games, başvuranlara TCMB’ye davetiye gönderdi. App Store veya Google Play ile ilişkili e-postayı belirtmeniz gerektiğini hatırlayın. Bu, bir Rus hesabınız varsa ve bir davetiye aldıysanız, Magic Awakened’ı doğrudan marketlerden yükleyemeyeceğiniz anlamına gelir (en azından Android için).

Ayrıca, geliştiricilerin Harry Potter: Magic Awakened PTA’ya davetiye içeren mektupta bir aktivasyon kodu belirttiğini de not ediyoruz. İstemciyi Google Play’i atlayarak ve sunucuları seçerek indirmek için gerekli değildir, ancak beta testinin resmi başlangıcı 14 Aralık’ta planlanır ve sunucular 24’ünde kapatılır.

Harry Potter: Magic Awakened’ın Japonca versiyonunda herhangi bir İngilizce yerelleştirmesi beklemiyoruz. Küresel sürümle ilgili haberler için bizi izlemeye devam etmek için bu oyuna abone olun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.