Eklentiler

Minecraft 1.4 Aquatic Güncellemesi Konsept

Bu harita, Minecraft MCPE oyunu için ilerleyen dönemlerde yayınlanacak olan 1.4 Aquatic güncellemesine dair konsept tasarımlar ve özellikler taşımaktadır. Bu haritada oynayacağınız tüm moblar ve özellikler gerçeği yansıtmamakla beraber sadece tahminler üzerine tasarlanmış içerikleri barındırmaktadır.

Creator: StarkTMA, Twitter Account

Nasıl Oynanır?

 

Oyundaki tüm yeni canlılar yine oyundaki diğer canlı türlerinin yerini almıştır. Yosunlar dahil bütün su canlılarını yumurtalar arasından bulabileceksiniz. Şimdi hangi canlının hangi diğer canlı yerine geçtiğine bir bakalım.

The Monster of the Night skies (Tavuk yerine geçer) : Bu canlı türü Minecon 2017 etkinliği sırasında tanıtılan ve geceleri ortaya çıkan düşmanca bir yaratıktır. Oyunculara saldırır.

The Great Hunger (Domuzların yerine geçer) : Minecon 2017 etkinliğinde tanıtılan yeni bir canlı türüdür. Küçük boyutlarda olmasına rağmen oldukça yüksek saldırı hasarı verebiliyor ve ona vurabilmek oldukça zor. Oyunculara karşı düşmandır. Ona bir kere vurursanız saldırıya geçecektir. En belirgin özelliği birden çoğalarak üremesidir. Shulker topu gibi saldırı etkisi vardır ve sizi havaya kaldırarak yüksekten düşmenizi sağlar.

The Monster of the Ocean Depths (Mürekkep balığı yerine geçer) : Okyanus derinliklerinde yaşayan bu canlı türü Minecon 2017 etkinliğinde tanıtılan bir diğer yeni mob’dur. Oyunculara düşmandır ve sudayken onlardan birtanesi ile karşılaşmamanızı öneririm.

The Hovering Inferno (Cadı yerine geçer) : Nether için tasarlanmış bu ölümcül yaratık oldukça ölümcü alev topları fırlatır ve 4 adet blaze çetesini üzerinize salar. Onu öldürmek hiç kolay olmayacaktır.

Kelp (Shulker yerine geçer) : Okyanus derinlikleri için tasarlanmış canlı türüdür. Onlar birer yosundur ve bitkilerin de bir canı olduğunu unutmayın. Tamamen zararsızdırlar ve sadece su altında görsellik katan süs bitkileridir.

Fish (İskelet, Wither İskelet ve Avare yerine geçer) : Aquatic güncellemesinin en önemli parçalarından biride balıklardır ve su altı canlıları olarak tanınırlar. Tamamen zararsız oldukları için tereddüt etmeden yaklaşabilir ve onları avlayabilirsiniz.

Dolphin (Örümcek yerine geçer) : Aquatic güncellemesinin bir diğer önemli canlısı yunuslar. Onlar dostça davranır ve okyanusta sıklıkla görülebilir.

İnceleme Videosu

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten MCPE 1.4 Güncellemesi haritasını indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında MCPE 1.4 Güncellemesi dünyasını bulun ve oyuna katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ersin abi tekrardan merhaba abi seni çok meşgul ediyorum ama kusura bakma abi seni çok sevdiğim için senle konuşmak istiyorum abi messengerden biraz yazışa bilir miyiz abi faceden seni takip ediyorum ve sayfa nı beğendim abi facebook adım cemalettin nal Abi facebook resmi de üstümde renkli gömlek altımdada mavi pantolon vardı abi benimle yazışırsan sevinirim 10 yaşlarında bi çocuk

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.