Eklentiler

Sırt Çantası Modu Minecraft Android, iOS

Minecraft MCPE oyununda sırt çantasına ihtiyaç duyanlar için güzel modlardan birtanesidir. Android, ios ve Windows 10 Edition sürümlerinde çalışabilir.

Bu, Minecraft: Bedrock Edition için oyuna tam çalışan sırt çantaları uygulayan ilk eklentidir. Aslında, dünyanızda dolaşırken sırtınıza takabileceğiniz bir mobil sandıktır. Bir maceraya çıktıysanız ve bloklarınızı ve eşyalarınızı boşaltmak için bir yere ihtiyacınız varsa harika. Depolama alanına kolayca erişmeniz gerektiğinde takılması ve çıkarması kolaydır. Kesinlikle orada hayatta kalanlar için olması gerekir!

Bir sırt çantası almak için önce bir tane yapmalısın. Bunları da boyayabilirsiniz. Yapım tarifleri aşağıda listelenmiştir. Bir sırt çantası yaptıysanız onu önce yere spawn etmek zorundasınız.

Bir boya ile üzerine tıklayarak bir sırt çantası boyayın

Bir sırt çantasını kilitlemek için 1. yuvaya bir tetikleyici kanca yerleştirin. Bu, oyuncuların eşyalarınızı çalmasını önleyecektir.

sırt çantasını bir sandık vererek besleyin ve size ait olsun. Size ait bir sırt çantası olsun istiyorsanız, çantanın tetikleyici kancası ile kilitli olmadığından emin olun.

Download/İndir

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.