Minecraft Java

Minecraft Java Mod Nasıl Yüklenir 2023 (Forge ve Fabric)

Minecraft oyununun Java sürümü için hem Forge, hem de Fabric kullanarak mod nasıl yükleyebileceğinizi anlattım. 2023 yılında en son geçerli yöntemi paylaşıyorum ve Minecraft 1.20, 1.19, 1.16, 1.18, 1.12 sürümlerde hatta tüm sürümlerde çalışır.

Minecraft oyununu özel kılan en önemli şeylerden biride hayranlar tarafından yazılmı, kodlanmış ve tasarlanmış olan modlardır. Bu modlar sayesinde Minecraft oyununuzu daha eğlenceli hale getirebilir, yapılarınızı çok daha kolay tasarlayabilir veya çeşitli araçlar kullanarak kendi dünyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Minecraft Java sürümü için versiyonunuza uygun modları nasıl kurabileceğinizi uzun uzun anlatmak ve kelimelere dökmektense, sizler için hazırladığım en ince ayrıntısına kadar anlattığım mod kurulum videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Videoda ihtiyacınız olan linkler aşağıdaki gibidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.