EklentilerMinecraft

Minecraft Structure Block İçe aktar ve Dışa aktar Butonu

Birçok kişi cep telefonlarında Minecraft oynuyor. Ancak Mojang, Windows 10 Sürümü’ne Özel mcstructure dosyalarını Dışa Aktarma ve İçe Aktarma gibi harika bir özellik yapmıştı. Sizlerin de aynı şeyi yapmasına yardımcı olacak harika bir paketle buradayım!

İşte kullanıcı arayüzünün nasıl görüneceğine dair bir örnek!

Şimdi, Kaydetme Modunda, Kaydet Düğmesi ile Sıfırla Düğmesi arasında bir Dışa Aktar Düğmesi görmelisiniz . Üzerine tıklarsanız, Dosyalar uygulamanıza yönlendirileceksiniz ve artık mcstructure dosyanızı kaydedebilirsiniz!

Şimdi, Yükleme Modunda, Yükle Düğmesi ile Sıfırla Düğmesi arasında bir İçe Aktar Düğmesi görmelisiniz . Üzerine tıklarsanız, mcstructure dosyasını içe aktarmak için Dosyalar uygulamanıza yönlendirilmelisiniz!

Bir dipnot: Herhangi biriniz bundan kod içeren bir paket yayınlamak isterse benden izin istemesine gerek yok. Ancak, bir yerde benden bahsetmenizi tercih ederim, bu yüzden onu bu paketten kullandığınızı biliyorum.

UYARI
Bu paket, IOS Cihazlarında ve Konsolda çalışmaz. Neden bilmiyorum ama sanki bunu kaldıramıyorlar ve oyunu anında çökertiyorlar. Bununla birlikte, mcstructure dosyalarını içe aktarabilirsiniz, bu yüzden bunun nasıl yararlı olduğunu bilmiyorum ama bu paketi indirmeden önce sadece bir ön uyarı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.