AndroidiOS

Valiant Force 2 çıkış tarihi bir bölgede açıklandı

Valiant Force 2, 2023’ün başlarında iOS ve Android’de piyasaya sürülecek. 3 ay beklemeye devam ediyoruz.

Valiant Force 2, anime grafikleri olan mobil bir jRPG’dir. En azından Güneydoğu Asya versiyonu için, Rusya yerelleştirmesi olmayan bir F2P projesi olacak. XII Braves yayıncısı PTE LTD, 2023’ün ilk yarısında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ve App Store’a göre kesin tarih 26 Şubat.

Şu anda Valiant Force 2’nin Asya versiyonu App Store ve Google Play üzerinden ön kayıt yaptırılıyor, desteklenen ülkelerden biri Singapur. Geliştiriciler, klasik bir sıra tabanlı dövüş sistemi vaat ediyor. Karakterler, görevlerin yardımıyla pompalanacak ve gelişimleri ve iyileştirmeleri yalnızca oyuncuya bağlı; bu, ekibini benzersiz kılacaktır.

Elbette Valiant Force 2’deki hikaye ve PvE modları, hava gemilerinde havada PvP’yi destekleyecek. Geliştiriciler, farklı gruplardan karakterleri çağırmanın mümkün olacağı bir gacha sistemine işaret ediyorlar. Pekala, ek görevler yerel dünya hakkında daha fazla şey öğrenmenize izin verecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.