Mini World: Block Art Android, iOS Apk İndir

Mini Dünya keşif, yaratıcılık hakkında bir 3D free-to-play sanal oyun, ve arkadaşlarınızla destansı macera başlar. Hiçbir seviyeleri ya da kısıtlamalar vardır, ancak yalnızca yaratılış özgürlüğü vardır. kolay katılmak çok oyunculu ayarları istediğiniz zaman her yerde PC ve telefonları üzerinden bağlanmasına izin. Bizim oyunda, sen bir daire, bir kale, hatta bir şehir bir ev inşa edebilirsiniz. Gökyüzü, limittir. Ayrıca yeraltı keşfetmek ve arkadaşlarınızla Koyu Ejderha meydan okuyabilirsiniz.
Survival Mode ek olarak, indirmek ve diğer oyuncular tarafından yapılan bazı eğlenceli mini oyunlar oynayabilirsiniz. parkour bulmaca, FPS veya strateji gibi mini oyunların çeşitli türleri vardır. Arkadaşlarınızla oynamak Tabii ki, eğer bu oyunlar eğlenceli!

Mini Dünya büyük bir platformdur. blokların yüzlerce yine sizin gibi dünyada kendinizi ifade edebilirsiniz, oynamak için oyun içi öğeleri 1000 ve üzeri seçim!

Temel Özellikler:

1 Muazzam Sandbox Dünya – benzersiz sevimli canavarlar, bloklar, materyal ve madenlerin çeşitli geniş kum dünyayı keşfetmek.
2 Tekil oyunu – sevimli oyun karakteri tasarımı ile benzersiz oyun motoru
3 Platformlar arası – Eğer IOS veya Android cihazı kullanarak veya önünde bir PC oturuyor olsun. Tüm oyuncular birlikte oynayabilir.
4 Tek Player ve Multiplayer – dost ateşi ile bir arkadaşının oyuna atlama açık veya kendi üzerinde yeni bir dünya başlar. diğer oyuncularla oyun paylaş veya tüm onların dünyanın her yerinden diğer oyunculara katılın.
5 Galeri – yükleyebilir veya Galerisi’nde eserlerini indirebilir sıcak MOD harita, oyun haritasında veya başkalarının iş yerinde bir göz atabilirsiniz.
6 Oyun modu – Survival modunda Oluşturma modu veya diğer oyuncular tarafından oluşturulan mini oyunlar, her yerde herhangi bir zamanda bu oyunun cazibesini tadını çıkarabilir.
7 Güçlü oyun editörü – vb stratejimize, FPS, bulmaca, Parkour dan yayılan mini oyunlar çeşitli türleri vardır … tüm oyun içi-editör tarafından yapılabilir

Telefonlarının izinler oyunu çalıştırmak için gereklidir.

İnceleme Videosu

 

 

▶ Download/İndir: TIKLA

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

20 comments

 1. Faruk dedi ki:

  apk ya gerek yok playstore dan indirdim ben andıroyit 😀

 2. Ahmet Efe dedi ki:

  Ersin abi ben android indiri yorum ama indirmiyor niye

 3. Selen dedi ki:

  Minecraft videoları çekecek misiniz beyaz abone olurum da ama videolarını takip etmiyorum yani benle beni Word ve Minecraft Hayır hayranıyım

 4. android game dedi ki:

  ersin hocam nasıl indirecez nasıl kuracaz yardım

 5. Metebeyza dedi ki:

  Nasıl indirecek nolur söyleyin

 6. Cem altıok dedi ki:

  SLM Ersin caki…bu oyunda tek video çeken sensin.oyun gerçekten çok iyi minecrafı sevmem bunun görseli daha iyi.Ama altın kazanamıyoruz.hile şart.oyunda portalı çözdüm.evcileştirme.Maden Arabasıda tamam.Hayvana binmede tamam.Buz. daha raslamadım bulursam toplarım.hile şart altın

 7. android bolgesi dedi ki:

  para hilesi olursa süper olur zor durumdayız 🙂

 8. Yusuf dedi ki:

  Burda para hilesi vs, varmı ?

 9. biamab dedi ki:

  biamab açılışı burası ıstanbul ama memleket adana bum

 10. kevser tube dedi ki:

  ABİ ARKADAŞLARMLA NASIL OYNARIZ VİDEO ÇEKERMİSİN YADA CEVAP YAZARMISIN?

1 Pings/Trackbacks for "Mini World: Block Art Android, iOS Apk İndir"

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.