Minyonların Dünyası MCPE Haritası

Minecraft Pocket Edition oyununda kullanabileceğiniz eğlenceli modlardan ve haritalardan biri olan Minyonları sizler ile paylaşıyorum. Bu haritada Minyon modunu bulacağınız için dünyalarınızda minyonlar ile yaşayıp onlara çeşitli görevler vermeniz sizi eğlendirecek.

Nasıl Oynanır?

 

İndirdiğiniz haritada Minyonlar modu ekli olarak karşınıza çıkacaktır. Haritaya girdiğinizde dev bir minyon evi karşınızda duracak. Evin içerisinde bazı sandıklar bulacaksınız. Sandığın içindeki yapımcı notunu mutlaka okuyun. Sandıkta ayrıca Minyon yumurtaları ve Gru yumurtası ayrıca birka. Muz bulacaksınız. Muzu kullanarak minyonları besleyip evcilleştirebilirsiniz.

Evcilleşmiş olan minyonlara, demir kılıç, demir balta, demir kazma ve olta gibi aletler vererek onları bir hizmetçi gibi çalıştırabilir ve sizler için yemek ve değerli madenler toplamasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay için lütfen aşağıdaki eğlenceli videomuzu izleyin.

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında Minyon dünyasını bulun ve oyuna katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

23 yorum

  1. Ersin abi sana çok teşekkür ederim senin sayende her modu yapıyorum hepside çalışıyor çok teşekkür ederim sana abone oldum LİKE da attım…

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.