MinecraftMinecraft Java

OfflineSkins Mod (1.21, 1.20.1)

OfflineSkins Mod Minecraf Java veya Pojavlauncher için kullanabileceğiniz skin modu bulunmaktadır. Bu sayede skinlerinizi dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz.

Bu Mod, sunucunun offline modda olması durumunda bile skinlerinizi göstermenizi sağlar.

Özellikler: Normal skinleriniz yüklenmezse, oluşturulan klasöre (.minecraft/cachedImages/skins) kendi/başkasının skinlerini ekleyebilirsiniz. Skin dosyası, kullanıcı adınıza göre adlandırılmalı ve .png ile bitmelidir. Bu sayede mod, skin dosyasını yüklemek için sağlanan dosyayı kullanır. Crafatar (crafatar.com) da normal skin yüklenmediğinde skinleri sağlamak için kullanılacaktır. Ayrıca yapılandırma aracılığıyla özel bir skin sunucusu kullanmak için ayarlayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü skinler desteklenmektedir. Bu mod yalnızca istemci tarafındadır, sunucuya kurmanız gerekmez.

Minecraft versiyonunuza uygun modu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.