AndroidiOS

MMORPG ArcheAge War Android ve iOS için Kore’de yayınlandı ve yüklenebilir

Kakao Games, ArcheAge War’ı 21 Mart’ta yayınlayacak. Geliştiriciler 100’den fazla meslek vaat ediyor.

ArcheAge War, 21 Mart’ta Güney Kore’de iOS ve Android için piyasaya sürülecek olan mobil bir MMORPG‘dir. Artık Koreliler ve diğer oyuncular, açıldıktan sonra sunucuları yüklenmemek için istemciyi önceden indirebilirler.

ArcheAge War, orijinal bir hikayenin yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz 5 yarış sunacak . Toplamda, oyuncular 100’den fazla meslek seçebilecekler, bu da onların dar odaklı savaşçılar veya zanaatkarlar olmalarını sağlayacak.

ArcheAge War hem karada hem de suda tonlarca içerik sunacak:

  • PvP savaşları;
  • Patronlara yapılan baskınlar;
  • Zindanların geçişi;
  • Özel yollar döşeyecek oyuncular arasındaki ticari ilişkiler;
  • Gemilerde büyük ölçekli deniz savaşları.

ArcheAge War geliştiricileri, Unreal Engine 4 üzerinde açık bir dünya oluşturdular. İzometrik oyun ve PvP‘ye vurgu bekliyoruz, yani şifacılar mevcutsa, tipik haydutlar, barbarlar ve büyücüler tarafından sayıca üstün olacaklar. Ayrıca ön kayıt için oyuncular sandıklar, iksirler ve yükseltme parşömenleri dahil birçok hediye alacaklar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.