AndroidiOSMobil Oyunlar

The Division Resurgence çıkış tarihi ve yeni test tarihi açıklandı

The Division Resurgence oyunu için yaklaşan çıkış tarihi açıklandı. Ayrıca yeni test sürümü ile ilgili çıkış tarihi paylaşılmıştır.

Mobil MMO The Division Resurgence, 2023 sonbaharında yeni bir test aşamasına girecek. Ubisoft’un geliştiricileri bunu resmi bir gönderiyle duyurdular. Oyunculara ABD dahil yeni ülkelerde çıkış sözü veriliyor. Platformlar hakkında henüz bir açıklama yok, ancak TestFlight ve Google Play’in doğrudan davetler olmadan oyuna erişim sağlayabileceğimizi umuyoruz.

The Division Resurgence’ın piyasaya sürülmesi ise 2024’ün başlarında planlanıyor. Apple temsilcileri iPhone 15’in tanıtımı sırasında da aynı bilgileri aktarmıştı.

The Division Resurgence geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı şey bu:

  • Eğitim yeniden düzenlenmiştir. Artık oyunculara temel mekaniklerin yanı sıra içeriği daha verimli bir şekilde nasıl tamamlayacakları da öğretilecektir. Oyuncular ayrıca çok oyunculu içeriği çok daha erken deneyebilecekler.
  • Karakter seviyelendirme iyileştirilmiştir. Artık seviye atlamak daha hızlı olacaktır. Görevler ve içerik tamamlama için daha fazla ödül verilecek ve ekipmanın gücü daha yüksek olacaktır.
  • Ubisoft, oyunculara farklı silahları kullanma konusunda daha fazla motivasyon sağlamak ve bunun karşılığında bonuslar almak için yeni bir Armory sistemi ekleyecektir.
  • Haritadaki ana etkinliklere hızlı yolculuk eklenmiştir. Konumları keşfetmek için alınan ganimetlerin kalitesi iyileştirilmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.