AndroidiOS

Modern Jet Fighters, Android için en iyi uçuş simülatörü

Modern Jet Fighters’ın erken bir sürümü, test kullanıcıları için Google Play’de yayınlandı. Ayrıca APK dosyasını indirebilir ve en iyi MIG-21 simülatörünü akıllı telefonlarda deneyebilirsiniz.

Modern Jet Fighters, kapalı alfa testine başlayan yeni bir Android oyunudur. Bunu özellikle sizin için “açık” hale getirdik, ancak acele edin – geliştiriciler erişimi istedikleri zaman kaldırabilir. Dolayısıyla bu uçuş simülatörü, bazen War Thunder’ın PC versiyonu düzeyinde gerçekçi grafikler sunar.

Modern Jet Fighters’ın başlangıcında eğitimden geçmeniz gerekir, ancak bu hızlıdır ve pilotluğun temellerini öğretir. Mobil versiyon olduğu için kontrol, art yakıcı, füze fırlatma ve düşman saldırılarından kaçma işlemleri maksimum iki parmakla yapılıyor. Eğitimden sonra iki savaşçıya bir seçenek sunulur: MIG-21 ve F-4 PHANTOM. Farklı saldırı, savunma ve hareketlilik göstergeleri var.

Modern Jet Fighters’taki uçaklar muhtemelen yükseltilebilir, ancak Donat düğmesi, en azından ilk görevi tamamladıktan sonra bir tıklama sesi olmasına rağmen çalışmıyor. Bu arada, birkaç mod var:

3 çeşit eğitim;
Becerilerinizi geliştirmenize ve uçağa alışmanıza izin veren ücretsiz uçuş;
Egzersiz yapmak;
Günlük olaylar;
Sıralamalı savaşlar;
Takım dövüşü;
Ölümcül dövüş.

Download Android APK (Telegram)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.