Android

Modern War Online:Super Fire Android için Call Of Duty Mobile kopyası

Modern War Online: Super Fire , Android’de kullanılabilen bir mobil nişancı oyunudur . Şimdi neredeyse tüm dünyada mevcut, ancak Rusça Google Play’de oyun yok; bu bilgiler yabancı yayınlar tarafından anlatılmaktadır .

Özünde Modern War Online, oyuncuların 2 takıma ayrıldığı ve küçük haritalarda çatışmalara girdiği Call of Duty Mobile’a bütçe bir alternatiftir. Savaşlar sırasında, hareketler çok iyi ayarlandığından, düşük çevrimiçi botların saflarınızda oynadığı hissi var.

Bu arada Güneydoğu Asya’da, daha özel olarak Endonezya’da Modern War Online: Super Fire Google Play’de 5 üzerinden 2,1 yıldız aldı. Geliştiriciler, “kritik bir durum nedeniyle yardımınıza ihtiyaçları olduğunu” bile yazıyorlar. Belki de bu sadece bir pazarlama “havlaması” ama yerinde.

Modern War Online: Super Fire’daki grafikler, Garena Free Fire’ın kraliyet savaşı seviyesindedir ve ateşli silahlara ek olarak, savaş alanına hükmedecek her türlü alet vardır: topçu, İHA’lar vb.

⚠️ Not: .apks dosyaları normal .apk dosyaları gibi yüklenmez. Bunun için buradaki linkten APKS Installer uygulaması yüklemeniz ve bu uygulama ile kurulumu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.