AndroidiOS

Fall Guys Mobile bu sefer gerçekten Android ve iOS için geliyor

Fall Guys Mobile batılı kaynaklarda konuşulmaya başlandı. Hatta bununla ilgili ipuçları da bulunmaktadır. Detaylar haberimizde.

Fall Guys Mobile Geliştiriliyor Olabilir

Batılı web siteleri, Fall Guys Mobile’ın geliştirildiği konusunda konuşmaya başladı. İlk olarak bu söylenti, bilgiyi FGLeaksAndInfo kullanıcısının paylaştığı şeklindeydi.

O, Fall Guys v10.3 kapağında Room 8 stüdyosunun logosunun yer aldığını fark etti. Bu firma, 2021’den beri Fall Guys’ın mobil portunu üstlenen ve aynı zamanda mobil oyun arayüzü geliştirme ve iOS ile Android’e oyun port etme konusunda büyük deneyime sahip olan bir firma.

Fall Guys Mobile

Başka bir ipucu ise Fall Guys’ın Ninja Kaplumbağa kostümleriyle ilgili yayına Google Play’in yanıt vermesiydi. Bu da bir işarettir. Çünkü aksi takdirde bu tür bir olay tuhaf olurdu. Fall Guys henüz Android ve Google Play ile herhangi bir bağlantıya sahip değil.

Fall Guys Mobile

Fall Guys Mobile’ın ayrı bir oyun değil, mobil bir port olacağı beklenmektedir. Bu durumda geliştiriciler, tamamen farklı sürümleri desteklemek için daha az kaynak harcayacaklar.

Ayrıca Fall Guys Mobile’ın çıkışı mantıklı çünkü bu süre zarfında birçok Çin klonu piyasaya sürülmüştür. En parlak örneklerinden biri Eggy Party.

Küçük bir geçmiş bilgisi, Fall Guys’ın mobil portu aslında 2021 yılında hazırlanmaktaydı. Muhtemelen geliştiricilerin geliştirmeyle ilgili sorunları yaşadığı düşünülmektedir. Ancak yakın gelecekte daha fazla veya daha az hazır bir ürün sunabilecekler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.