Android

MPL Rogue Heist – India’s 1st Shooter Game Android APK

Her zaman bir Heist’e bakış açınızı değiştiren yoğun, rekabetçi ancak eğlenceli bir üçüncü şahıs nişancı oyunu olan Rogue Heist’e hoş geldiniz.

Bu sefer iki taraflı bir hikaye, her iki taraf da aynı ganimete bakıyor ve eylemin yattığı yer burası. Adrenalin pompalayan bazı maçlar yaşamak için mürettebatınızla 5’e 5 Soygun Modunda takım olun.

USP: Her maç farklı ve benzersizdir çünkü rakibinizin size karşı hangi stratejisi olduğunu asla bilemezsiniz; yani ya en başından itibaren başarılı olmalısınız ya da yetişmeye çalışın.

Ekibinizle savaşın veya diğer oyun modlarını deneyimlemek için tek başınıza oynayın çünkü oynamak, ustalaşmaktan çok daha kolaydır. Kilidi açılacak 8 uzman ve tam dolu bir mağaza ile; ROGUE seviyesine ulaşma fırsatınız var!

Soygun Modu
Her iki takımın da kazanan olarak çıkması için bir dizi etkinlikte aynı amaç için yarıştığı benzersiz bir Soygun Modu. Strateji ve ekip çalışması en çok bu mod için becerilerden sonra aranır.

[appbox googleplay com.rogueheist.mobile]

Kavga
Her oyuncu, en büyük sanal meblağı oyundaki hesabına aktarmak için tek başına bir yarışmaya girer. Diğer tüm oyuncular rakip olarak varken, hayatta kalmak veya hepsini yağmalamak arasında seçim yapmalısınız. Hızlı tempolu ancak aksiyon dolu; en büyük hırsız kazanır.

Çete Savaşı
Tamamen silahsız mod. İntikam belki; çeteniz rakip çeteye karşı. 7 dakikalık bir zamanlayıcı sona erdikten sonra daha fazla öldürme yapma veya ilk önce toplam 50 öldürmeye ulaşma yarışması; kazanır.

OYUN ÖZELLİKLERİ
☆ Gerçek zamanlı 5’e 5 savaşlar için takım oluşturun
☆ 8 kilidi açılabilir uzman
☆ Oyunu oyuncular için daha ödüllendirici hale getirmek için yeni günlük zorluklar
☆ Derin ilerleme sistemi
☆ Daha yüksek liglere girmek için liderlik tablolarının tepesine tırmanın
☆ Uzmanınızı çarpıcı görünümlerle özelleştirin
☆ Karakter ve silah görünümleri ve ifadeleri satın almak için tam dolu mağaza
☆ Yeni uzmanlar için planlanmış bir yol haritası, silah ve karakter görünümleri, uzman becerileri, haritalar ve daha fazlasıyla sürekli gelişen

Download ANDROID

Download iOS (Yakında)

 

Android için APK Linki

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.