Android

Endless Wander roguelike Android de iki ülkede erken erişime sunuldu

Endless Wander‘ın ilk sürümü Android‘de 2 ülkede kullanıma sunuldu. Oyun, bir grup düşmana karşı savaşta hayatta kalma tepkisini ve yeteneğini test edecek.

Endless Wander, piksel sanatı ve roguelike unsurları olan mobil bir RPG‘dir. İçinde oyuncu, seviyeleri tamamlaması ve üzerlerindeki canavarları ve diğer düşmanları yok etmesi gereken bir gezgin rolünü üstlenir. Geliştiriciler, sezgisel dokunmatik kontrollerle gerçek zamanlı savaşlar vaat ediyor.

Endless Wander, şu anda Avustralya ve Fransa’da Android’de mevcuttur; bu bir deneme sürümüdür Oyunculara sadece savaşlar değil, aynı zamanda oyun motorundaki video ekleri ve metin diyalogları aracılığıyla ortaya çıkan olay örgüsü de sunulacak. Oyuncular bir portal kullanarak dünyalar arasında seyahat edecekler. Kahramanın maksimum sağlığı vardır ve bu bir roguelike olduğundan, tuzaklar, zor patronlar ve rastgele nadir ekipmanlar beklemelisiniz.

Endless Wander manuel kontrollere sahiptir ve sağlık otomatik olarak yenilenmez . Ayrıca, düşmanlar giderek daha zor hale gelir: atlatılması neredeyse imkansız olan sihir kullanırlar. Ölümden sonra oyuncu, görev panosu ve karakteri geliştirmenize izin veren diğer NPC’lerle tanıştığı üsse geri döner.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.