Android

Muscle Gun, Android için yeni mobil FPS oyunudur

Muscle Gun dünya genelinde Android için yayınlanan mobil nişancı oyunudur. Apple iOS konusunda ise henüz bilgi bulunmamaktadır.

Muscle Gun, oyuncuların takımlara ayrıldığı ve çatışmalara katıldığı bir mobil takım nişancı oyunudur. Ana modu ölüm maçı olan çeşitli oyun modları bulunmaktadır.

Oyun, yalnızca Android platformunda oynanabilen bir oyun olarak dünya genelinde mevcuttur. Başlangıçta muhtemelen botlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Onları hafif makineli tüfek veya keskin nişancı tüfeği gibi silahlarla yok edebilirsiniz. Ayrıca, düşmanı bir sığınağa kapatmışsa, el bombası gibi özel mühimmatlarla oradan çıkarabilirsiniz.

Oyunda, oyuncuların ekstra yetenekleri olmasa da, silahlar farklı nadirlik seviyelerine sahiptir. Maç sonunda istatistikler gösterilir ve en iyi oyuncular, rütbe ve silahlarını yükseltmek için en çok parayı ve deneyimi kazanırlar.

Parlak ve basit grafikleri sayesinde, oyuncuların ilgisini çekebilir. Ayrıca, net kontroller, etkileyici ses efektleri ve oyuncuların takma adlarının yanında bayraklar gibi ek özelliklere sahiptir. Bu, oyuncuların dövüşçünün hangi ülkeden olduğunu anlamasına yardımcı olur.

Ücretsiz ödüller elde etmek için her gün Muscle Gun’a bir ay boyunca düzenli olarak giriş yapmanızı tavsiye ederim. Ayrıca, görevleri tamamlayarak özel malzemeler kazanma şansınız da bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.