Eklentiler

Ekran Görüntüsü Alma Eklentisi MCPE

Minecraft MCPE oyununun son sürümü olan 1.2.6 ile birlikte yeni bir Realmözelliği de ortaya çıkmış oldu. Bu özellik oyun içerisindeki ekran görüntüsünü kaydetmeye ve paylaşmaya yarıyor. Tabi ki bu özellik sadece Realm oyuncuları tarafından kullanılabiliyor. Ancak şimdi durum değişti. Artrık isteyen kullanıcı bu özelliği küçük bir eklenti kurarak kullanabilecek.

Yaratıcı: MCPA Ekibi

Nasıl çalışır?

 

Bir oyun içi ekran görüntüsü yakalamak için Duraklatma Menüsünü açın ve Take Screenshoot butonuna basın  .

Kaydettiğiniz ekran görüntüleri resim galerinizde görülür. Eğer görülmezse, kaydettiğiniz ekran görüntülerine dosya yöneticisinden şu yolu takip ederek ulaşabilirsiniz /games/com.mojang/Screenshots/

 

İnceleme Videosu

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten eklentiyi indirin
  • İndirdiğiniz eklentinin üzerine dokunun. Kendisi otomatik kurulur
  • Otomatik kurulmazsa Minecraft ile aç seçeneğini seçin
  • Ayarlardan Küresel Kaynaklar kısmından eklentiyi aktif edin

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

18 Yorum

  1. Abi ban realm a katil mak istiyom oyun zaman ben satten beni tanir sin az çok bana realm kodu ver nütfen yada da fecebok dan mesaj alşak olarsada sacma olur niye yani herkeze haksızlk olur en iyi si bana o yorumun altina koy lik yada kodu nütfen ersin abi

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.