AndroidiOSMobil Oyunlar

Naraka Mobile gerçek makine oynanış görüntüleri yayınlandı

Naraka Mobile Netase Games tarafından Android ve iOS için geliştirilmektedir. Uzun zamandır kendisinden haber yoktu.

“Naraka: Bladepoint”, 24 Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Oyun, 2021 yılında PC platformu için piyasaya sürülmüştür ve “Battle Royale” tarzında bir oynanış sunmaktadır. Geleneksel Battle Royale oyunlarından farklı olarak, yakın dövüş odaklı bir deneyim sunar ve oyuncuların silahsız dövüş yeteneklerini sergilemelerine imkan tanır.

24 Entertainment PC’deki bu başarısını mobil platformlara taşımayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda Netease Games‘in de gücünü arkasına alarak Naraka Mobile geliştirilmektedir.

Oyunun mobil sürümü hakkında bu zamana kadar çok fazla oynanış demosu görememiştik. Bildiklerimiz sadece tanıtım videolarından ibaretti. Ancak geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Netease 520 toplantısında bu durum değişti.

Toplantıda oyunun mobil sürümünün gerçek bir makine oynanışı gösterilmiştir. Yani biz onu gerçektende bir mobil cihazda çalışırken gördük. Gördüğümüz şey, oldukça iyi optimize edilmiş ve konsol kalitesine yakın grafikler oldu.

Naraka Mobile oyununun ne zaman çıkacağı hakkında hala kesin bir tarih bilgisi bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi aldığımızda yine sizlerle paylaşacağız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.