Android

Ice Scream United: Multiplayer 4 kişiye kadar oynayabilecek

Ice Scream United: Multiplayer akıllı telefonlar için ön sipariş verilebilir. Tüm Kepler hayranları bu dönüşten memnun değil.

Ice Scream United: Multiplayer, kendilerini iOS ve Android’de düşünceli ve derin korku oyunları geliştiricileri olarak kabul ettirmiş olan Keplerians Horror Games’in mobil oyunudur . Bir dizi single’dan sonra Ice Scream United: Multiplayer ile mücadele etmeye karar verdiler. Adından da anlaşılacağı gibi, bu, 4 kişiye kadar çok oyunculuya odaklanan Ice Scream serisine dayanan bir oyundur.

Ice Scream United: Multiplayer’da oyuncular gerçek zamanlı bulmacaları çözecek ve arkadaşlarını korumak için silahlar yaratacak. Yerel bir dondurmacı olan Rod başka bir oyuncu tarafından kontrol ediliyor, hatta Aramızda veya Merhaba Komşu: Saklambaç gibi arkadaşlarından birine bile dönüşebilir.

Ice Scream United: Multiplayer için herhangi bir çıkış tarihi yok. Keplerciler, çıkışın “yakında” olması gerektiğini bildiriyorlar. Şimdiye kadar Google Play üzerinden ön kayıt yaptırabilirsiniz, ancak geliştiriciler Batı sosyal ağlarından birinde bir bağlantı sağlasa da oyun henüz App Store’da değil.

Bazı Keplerian hayranları Ice Scream United: Multiplayer’a şüpheyle yaklaşıyorlar ve geliştiricilerin bir sürü hata içeren başka bir oyunu hızlı bir şekilde piyasaya sürerek kolay para kazanmaya karar verdiklerine inanıyorlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.