AndroidiOSMobil Oyunlar

Need For Speed Mobile Android APK (veri madencileri için)

Electronic Arts lisanslı Tencent tarafından Android ve iOS için geliştirilen Need For Speed Mobile oyununun APK dosyasını paylaşıyoruz.

Oyunun APK dosyasını indirseniz bile şuan için oyunu oynamanız mümkün değil. Çünkü sunucular kapandı ve oyun bakıma alındı. Hatta Tencent resmi sitede bununla ilgili bir duyuru paylaştı.

Need For Speed Mobile oyununun askıya alınması ile ilgili yapılan duyuru şu şekilde;

Bu oyuna verdiğiniz sürekli destek için teşekkür ederiz. Oyunun mevcut motorunun etkileyiciliği, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamakta yavaş yavaş yetersiz kaldığından ve birçok deneyim sorununa neden olduğundan içtenlikle özür dileriz; teknik değerlendirme ve çok taraflı tartımdan sonra, bu oyunun işletimini Mart ayından itibaren askıya almaya karar verdik. 31 Ağustos 2023. Teknik yükseltme , oyunculara daha iyi oyun deneyimi ve hizmetleri sağlamak için kapsamlı bir şekilde optimize edildi. Teknik yükseltme tamamlandıktan sonra, operasyonlar isteğe bağlı bir tarihte devam ettirilecek. Size verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı tekrar özür dileriz!

“Need for Speed ​​​​Online Mobile Edition” uygulamasının askıya alınmasına ilişkin özel düzenlemeler şu şekildedir:

1. 28 Mart 2023 tarihinden itibaren uygulama mağazasından geçici olarak kaldırılacak ve bu oyunun indirme hizmeti artık sağlanmayacaktır;

2. 31 Mart 2023 saat 24:00’te operasyon askıya alınacak ve o sırada tüm oyuncular giriş yapamayacak;

3. İşlem askıya alındıktan sonra, tüm oyuncu verileri derhal mühürlenecek ve işlem yeniden başlatıldıktan sonra devralınacaktır;

4. Çalışma süresinin yeniden başlaması ile ilgili takip duyurusuna lütfen dikkat ediniz.

“Geçici ayrılık daha iyi buluşmak içindir”, desteğiniz ve anlayışınız için teşekkür eder, tekrar görüşmek dileğiyle!

Shenzhen Tencent Bilgisayar Sistemi Co., Ltd.

28 Mart 2023

Aşağıda paylaştığımız APK linki veri madencileri içindir. sunucular kapalı olduğu için oynamanız mümkün olmayacaktır ve açılış tarihi yoktur. Veri madencileri oyun içi dosyalara erişebilir ve oyuna dair kodlamadan, tasarıma kadar herşeye erişebilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.