20 İleri Düzey Redstone Yapıları MCPE

Bu harita 20 farklı ileri redstone kreasyonu içeriyor. Minecraft’taki yaşamınız boyunca topladığınız farklı öğeleri daha kolay takip etmenize izin vereceklerinden bazıları belirli bir zamanda inşa etmek için esastır. Redstone, maksimum verime ulaşmak ve Sona daha hızlı bir şekilde ulaşmak için (olumlu bir şekilde) anahtardır. MCPE Android, iOS ve Windows 10 Edition cihazlarınıza kurulabilir.

Oluşturan:  RedstonePhantom / GrinnAzeed
Güncelleme:  11 Ocak 2018

Dolap:  Gündüz renk seçiminizi karıştırın! Çok çeşitli boyalı zırhlar arasında seçim yapmak için okları kullanın, gardırobun içine girin ve ardından otomatik olarak giyinmek için düğmeye basın. Bunun gerçek hayatta var olup olmadığını düşünün .. hayatı gerçekten çok daha kolaylaştıracak!

Endüstriyel Asansör:  Bu tam otomatik bir asansör ve tamamen hatasız görünüyor. Sadece bir düğmeye basarak kapının kapalı olması durumunda asansörü bile çalıştırabilirsiniz.

Massive Auto Storage:  Hiç ihtiyacınız olandan daha çok eşya topladığınız bir noktaya ulaştınız mı? Öyleyse, otomatik bir depolama makinesi kurmanın zamanı geldi.

Öğeleri giriş sandığına bırakın ve ardından otomatik olarak farklı kaplarda sıralayın. Daha sonra kollarını seçmek için kolları çekerek ve sonra bunları çıktı sandıklarından alarak istediğiniz öğeleri elde edebilirsiniz.

▶ Download/İndir: TIKLA

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.