AndroidiOS

Need for Speed ​​Mobile Çin’de yeni test sürecine girdi

Need for Speed ​​Mobile Çin’de test edilmeye başlandı. Şimdilik sadece Android versiyonu hakkında bir APK bulunmaktadır.

Need for Speed ​​Mobile Çin’de beta test aşamasına alındı. Yani oyunun istemci uygulaması, Çin pazarındaki bir mağaza üzerinden indirilebilmektedir. Şu an için sadece Android versiyonu üzerine konuşulmaktadır.

“Need for Speed Mobile” sunucuları 18 Ağustos itibarıyla açılmıştır. Sunucuların kapanış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi henüz verilmemiştir. Bu süre içerisinde, oyunu oynama hakkı sadece iki grup oyuncuya verilmiştir. Sosyal medya aktivitelerine katılıp beta testine seçilenler oynayabiliyor. Ayrıca oyunu ilk indirip kaydolanlar.

Beta testi tamamlandığında, “Need for Speed Mobile” içerisindeki tüm ilerlemelerin silineceği belirtilmiştir. Ayrıca oyun içi satın alma işlemlerinin mevcut olacaktır. Bunların beta testi veya Çin lansmanı sonrasında bonus olarak geri verileceği öngörülmektedir.

Minimum Sistem Gereksinimleri şu şekildedir:

  • Snapdragon 710 / Kirin 810 / Dimensity 800 / Exynos 880 işlemci
  • 4 GB RAM

Çinli Oyuncuların Oyun Hakkındaki Görüşleri:

Oyun, Çinli oyuncular arasında en çok beklenen oyunlar arasında yer almaktadır. Ancak bazı oyuncular, oyunu eleştiren görüşlerini dile getirmektedir. Bir oyuncunun görüşü şu şekildedir:

“Araçları kazanmak için bir tür çekiliş sistemi gerekecek gibi görünüyor (muhtemelen gacha sistemi). Ayrıca araçlar için parçalar ve aksesuarlar almak gerekecek ve bunlar farklı nadirlik seviyelerine sahip olacak. Tüm bu öğeleri altınla satın almak gerekecek gibi görünüyor; ayrıca araç parçalarını da gacha sistemiyle elde etmek gerekecek.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.