iOS

Lost Future Açık Dünya Hayatta kalma mobil oyunu iOS’da çıktı

Lost Future oyuncuları, zombileri yok ederek güzel bir açık dünyada hayatta kalacaklar. iOS için var Android için bekleniyor.

Lost Future, Filipinler de dahil olmak üzere birçok ülkede iOS’ta kullanılabilen bir mobil oyundur. Bu erken bir versiyon, ancak zaten potansiyeli var. Gerçek şu ki, oyuncu avatarı manuel olarak kontrol ediyor, yerleri keşfediyor, evlere giriyor ve zombileri yok ediyor.

Oyunda hayatta kalmanız gerekiyor. Bunun için sadece keskin bir bıçakla stok yapmak yeterli değil. Aynı zamanda evlerde yiyecek ve diğer şeyler aramanız gerekiyor. Bu arada bu mobil projede bir olay örgüsü var, oyuncu ile karakterler arasında radyo aracılığıyla yapılan müzakereler şeklinde sunuluyor; Seslendirme olmaması üzücü.

Lost Future bir akıllı telefon oyunu olsa da güzel bir açık dünyaya sahiptir. Uzaktaki nesnelerin çizimi ve The Walking Dead’in genel çevresi zirvede. Bu sayede oyun şimdiden en iyi RPG App Store’da 3. sıraya ulaştı.

Lost Future’da ayrıca bir barınak oluşturarak, eşyalar üretebilirsiniz. Harita o kadar büyük değil. Ancak ayakta seyahat etmeniz gerektiğinden, yerel dağlar, yollar ve ormanlar sizi olup bitenlere ilgi duyuyor. Tek üzücü, çok oyunculu olmamasıdır. NPC ortakları maceralarda yardımcı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.