AndroidiOS

Need For Speed Mobile iOS için Çin’de test alımları başlattı

Need For Speed Mobile nihayet iOS için de test edilebilecektir. Çin’de TestFlight için başvurular alınmaktadır.

Need For Speed Mobile iOS için test alımlarını başlattı. Şuanda sadece Çin’de başlayan bu alımlar için, tek yapmanız gereken forum doldurmak olacaktır.

Uzun zamandır Android kullanıcıları tarafından test edilmekteydi. Hatta birde global test sürümü gerçekleştirldi. Ancak şimdi vakit iOS kullanıcıları için yaklaşmaktadır.

iOS için global sürüm testi bekleyenler biraz üzülebilirler. Çünkü bu konuda kesin bilgi bulunmamaktadır. Ancak yinede şansınızı Çin testinden yana kullanmak isterseniz, buradaki linkten kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

Oyunun iOS test sürümünün Android’den farkının ne olacağı henüz bilinmemektedir. Bu test sürümü hesap ilerlemesinin sıfırlanacağı bir sürüm olacaktır. Test alımları e-posta aracılığıyla bildirilecektir ve seçilen kişi oyunu TestFlight aracılığıyla indirecektir.

Kayıt formu sırasında zorluk yaşayacağınız tek nokta Cep telefonu numaranızı girmek olacaktır. Ancak bu makaleyi Türkçe okuyorsanız muhtemelen bir Çin numarasına sahip değilsiniz demektir. Bunun için sizlere Çin numarası örneği bırakıyorum.

Çin numarası örneği: 16585345693

Not: Bu numarayı olduğu gibi kopyalayıp kullanmanız işe yarayacaktır. Ancak bu makaleyi okuyan herkes aynı numarayı kullanırsa seçilemeyebilirsiniz. Oyuzden birkaç rakamı değiştirerek kullanmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.