Android

Nitro Drag Racing Car, drag yarışına katılmanıza izin verir

Nitro Drag Racing Car Android’de mevcuttur. Bu, reklamlı ücretsiz bir oyundur.

Nitro Drag Racing Car, Google Play’de ortaya çıkan bir mobil oyundur. Oyuncular arabalarını yükseltmek için hızlı yarışlardan geçecek ve ardından çok oyunculu yarışlara ve hatta bir kariyere katılacaklar. Geliştiriciler ayrıca arkadaşlarla yarışlar eklediler, sadece bu oyundaki her şey için altın bilet ödemeniz gerekiyor ; kademeli olarak geri yüklenen yerel bir enerji analoğudur.

Nitro Drag Racing Car’daki ana hedef, yarış kulüplerini fethetmek ve maksimum hıza çıkmaktır. Oyuncular yalnızca kısa mesafeli araba yarışına katıldıkları için kontrol otomatiktir – araba kendi kendine hareket eder, yalnızca doğru zamanda vites değiştirmeniz gerekir. En az 1 kez yanlış bir şey yaparsanız, yarışı kazanmanın imkansız olacağını unutmayın.

Nitro Drag Racing Car geliştiricileri, ayrıntılı bir araba montaj sistemi vaat ediyor; belirli bir yarış için ayarlanabilirler. Ancak şimdi arayüz, F2P oyunlarının standartlarına göre bile kötü görünüyor ve Rusya Federasyonu’nda olsanız bile her yarıştan önce reklamları izlemeniz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.