Spor oyunu Mad Skills Snocross piyasaya sürülmeden önce denenebilir

Mad Skills Snocross bir kış yarışı mobil oyunudur. Projenin piyasaya sürülmesi 9 Kasım’da planlanıyor ve her iki platform için Polonya’da erken bir sürüm mevcut. Studio Turborilla, yakında çıkacak olan çocuğun kızağa gönderildiği yeni bir fragman yayınladı, ancak bunun yerine Mad Skills Snocross’ta “sıkıştı” ve hatta annesinin çağrısını görmezden geldi.

Mad Skills Snocross’ta kış bisikletlerinde diğer oyuncularla yarışıyorsunuz. Onlar ve sürücü özelleştirilebilir. Geliştiriciler 100’den fazla karlı parkur ve dokunmatik kontrol sözü veriyor. Bunun bir F2P oyunu olması da güzel.

Sunucuların başlangıcında, Mad Skills Snocross’taki oyuncular 8 kış bisikleti ve günlük zorluklar bekliyor. Ayrıca dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza, komşularınıza ve diğer oyunculara karşı çevrimiçi yarışlar düzenleyebilirsiniz. Bu arada, gelişmiş fizik, havada hileler yapmanıza ve düşmezseniz çarpmanıza izin verir.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.