AndroidiOS

Offline ve Online 100MB Altı 17 Android ve iOS Oyunu

Android ve iOS kullanıcıları özellikle de mobil cihazlarında yeterli alan olmaması sebebiyle yükleyecek yeni oyun bulamayan oyuncular için 100MB altı 15 mobil oyunu sizler için listeledik. Bu oyunların bir kısmı internet bağlantınıza gerek duymadan çalıştırabileceğiniz gibi, bir kısmını ise ister offline ister online oynayabileceksiniz.

Arcade, Puzzle, Sonsuz koşu, Strateji gibi birçok kategorideki bu oyunları direk olarak Google Play Store üzerinden ve App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca sizler için önizleme videolarını da ekliyoruz. Bu sayede hangi oyunu indirmek isteyip istemeyeceğinize videoları izleyerek karar verebilirsiniz.

Raidfield 2 – Alpha Version ONline | 60 MB

 

Hey asker! Raidfield 2’deki yerinizi almaya hazır mısınız? Arkadaşlarınla ​​oynayabilirsin. Tankları, uçakları ve taret araçlarını kontrol edebilirsiniz. Assult, Medic, Heavy veya Sniper sınıflarından bir asker olarak savaşabilirsiniz. Conquest modunda savaşı kazanmak ve savaş alanındaki üç bölgeyi yakalamak için ünitene devam etmelisin. Savaş alanında kazanacağınız Warsupply puanları ile savaş alanındaki yıkıcı savaş araçlarını kullanabilirsiniz. Tanklar ve bombardıman uçaklarıyla haritadaki bütün evleri yok edebilirsiniz. Savaş puanları ile askerlerinizi, tanklarınızı ve uçaklarınızı geliştirebilir ve savaş alanında aranan bir asker olabilirsiniz.

Download Android

Download iOS

 

Fancade OFFLINE / ONLINE | 11 MB

 

Zıplama, istifleme, sürüş, şaşkınlık, Fancade’de yapılacak her zaman yeni bir şey var. Ya da güçlü yerleşik araçları kullanarak oyun geliştirme aşamasında elinizi deneyin. Basit eğlenceli oyunlar. Her gün yeni oyunlar. Çevrimdışı oyun. 3D yapı taşları. Görsel komut dosyası.

Download Android

Download iOS

 

Spicy Piggy OFFline | 35 MB

 

Acılı biberini tutar mısın? Patlama zorlu düşmanları geçti, zorlu platformlarla mücadele et, biber yeme yarışması galibi ol! Spicy Piggy’de dünyayı geçen bir zaman geçirin ve gerçek zamanlı olarak yanarken tepkilerinizi test edin. Başarılı olun ve serinletici bir Cool-Aid ile ödüllendirileceksiniz.

Download Android

Download iOS

 

Rebel Inc. OFFline | 93 MB

 

İsyanı durdurabilir misin? Plague Inc.’in yaratıcısından, benzersiz ve derinden etkileyici bir siyasi / askeri stratejik simülasyon geliyor. Savaş bitti – ama hepimiz biliyoruz ki bu bir şey ifade etmiyor. Ülkeyi istikrara kavuşturmak için, isyancıların iktidarı ele geçirmelerini engellerken, halkın kalbini ve aklını kazanmak için askeri ve sivil öncelikleri dengelemeniz gerekir!

Download Android

Download iOS

 

Ares Virus Ofline Oynanabilir Ama Giriş İçin İnternet Gerekir | 83 MB

 

Günün sonu, hala nazik ve dürüst olmalı mı, yoksa hayatta kalmak için içgüdüleri takip etmeli miyiz? Bu büyük bağımsız kıyamet günü hayatta kalma 2D RPG’de seçiminizi yapın!

Download Android

Download iOS

 

The Walking Zombie 2: Zombie shooter ONline | 100 MB

 

Zombi kıyamet sonrası dünya acımasız bir yer. Sizde doğmuşsunuz, böylece çeşitli zombilere, haydutlara ve tehlikeli patron canavarlarına karşı hayatta kalmak ve savaşmak için mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Önemli öykü görevlerini ve birçok yan görevini üstlenecek, yeteneklerinizi geliştirecek, ekipman satın alacak, satın alacak ve şanssız kurtulanlarla iletişim kuracaksınız.

Download Android

Download iOS (Yakında)

 

Rusty Memory :Survival OFFline | 55 MB

 

Hayatta kal ve adadaki sırları bul. Bir gün, aniden uzak adada uyandın. Buradaki sır nedir? Reality Aşırı gerçeklik unsurları, bir an için olayı dinlenemezsin..! Nights, Days ve Weather ile gerçek oyun!

Download Android

Download iOS (Yakında)

 

Silly Walks OFFline | 56 MB

 

Aptal Walks gündelik-ev-nesneler hayata gelmiş bir tek dokunuşla macera oyunu! Kötü Blender sonradan karıştırma-amaçlarla arkadaşlarınızı kaçırdı – Onları kurtarmak gerekir! Ananas, Cupcake, Hot Dog, Noodles, ya da diğer pek çok karakter olarak oynayın. Et Çekiçler tarafından ezilmiş Peynir Mutfak rendeler kaçmak önlemek ve Mutfak Bıçaklar tarafından kesilmiş alamadım!

Download Android

Download iOS

 

Boost Buddies OFFline | 35 MB

 

Aşırı tehlikelerden kurtulmak veya yeteneklerinizi seviye zorluklarıyla test etmek için Boost Buddies lejyonuna katılın. Hayatta kalabilir ve kendinizi mağaradan kurtarabilir misiniz? Boost Buddy basit musluk kontrolleri ile bir arcade dolu sevimli bir meydan okuma oyunudur.

Download Android

Download iOS

 

Hexonia OFFline | 52 MB

 

Bir Kabile seçin ve krallığınızı kurun. Arazinizi genişletmek için köyleri ve şehirleri fethedin. Altın gelirini artırmak ve ordunuzu hazırlamak için yeni Teknoloji öğrenin. Savaşçılar, şövalyeler, toplar, savaş gemileri ve aralarından seçim yapabileceğiniz daha birçok Birim! Rakiplerini yenmek için yeni stratejiler bul ve şanlı zafer kazan!

Download Android

Download iOS

 

DATA WING OFFline | 64 MB

 

Havalı bir şekilde yarışın, Neondan meydana gelen hikaye oyunu ve yarış macerası olan DATA WING bilgisayar sistemi sayesinde size kritik dosyalar getiriyor. Anne bilgisayarın komutlarını soru sormadan dinlemelisin. Sistem saldırı altında olursa Anne bilgisayar saçmalayabilir. Bu durumda bir şeyler yapman gerekiyor!

Download Android

Download iOS

 

JAWS.io ONline-81 MB

 

Aksiyon dolu 2 dakikalık maçlarda dalmak ve diğer oyunculara karşı yarışmak için basit tek parmakla kontrolleri kullanın. Puanınızı, gemi büyüklüğünüzü ve kötü köpekbalığına dönüşme şansınızı arttırmak için küçük bir tekne olarak başlayın ve yüzücünüzü kurtarın. En yüksek puanı toplar ve JAWS olarak en yüksek unvanı kazanır mısın?

Download Android

Download iOS

 

Pocket Mortys (Rick and Morty) OFFLINE / ONLINE | 80 MB

 

Onlar son çılgınlığı içinde süpürüldü almak gibi multiverse boyunca Ricks Üyelik: Morty eğitim! Bıyık Morty, Wizard Morty, Cronenberg Morty ve daha fazlasını içeren işe ve orada tren 70’in üzerinde tuhaf Mortys vardır. Daha sonra birbirlerine savaş torunlarınıza zorlayarak rakip Ricks meydan, bir rüya takım birleştirin. Komuta, birleştirmek ve Mortys tüm uzay ve zamanın en büyük Morty eğitmen olduğunuzu kanıtlamak için üst seviyeye çıkın!

Download Android

Download iOS

 

Fury Survivor: Pixel Z ONline | 100 MB

 

UYARI! Z-Virus sızdı! Z-Virus sızdırılmış! Z-Virus sızdırılmış! Birkaç gün içinde, insanlığın büyük bir kısmı virüs kaptı. Geriye kalan tek şey sayısız beden ve dolaşan zombiler. Ancak, Kıyamet Günü’nde yetiştirilen kahraman, görevinizi gerçekleştirmek için öfkeli bir kurtulan oldunuz.

Download Android

Download iOS (Yakında)

 

Linn: Path of Orchards OFFline | 65 MB

 

Geleneksel platform oluşturma alışkanlıklarınızdan çıkın ve fantastik ve gizemli bir antik dünyada geçen modern bir bulmaca platformu olan Linn’in dinamik ve dönen dünyasına dalın. Kayıp bir gökyüzü tapınağında seyahat ederken, doğanın egzotik bir koruyucusu olan Aban’ın kontrolü sizde. Antik ışık ağacını gençleştirmek için ilahi görevinde Aban’a yardım et. Seviyeler, parmağınızı herhangi bir yöne kaydırmadan önce her hareketi yeniden düşünmenizi sağlayan hain dinamik platformlardan oluşur. Her seviyenin tamamlanması hem zamanında tepkilere hem de mantıklı düşünceye ihtiyaç duyar.

Download Android

Download iOS

 

Revolve8 ONline | 65 MB

 

Bir şansın var. Kullanın! 3 dakikalık gerçek zamanlı strateji. 8 kartlı desteyi oluşturun, 3 dakika içinde rakibin Kulelerini yok etmek için Heroes’u kullanın. Destenizi çok sayıda kartla oluşturun. Kahramanlar, minyonlar, binalar, sihir. İmkanlar sonsuzdur!

Download Android

Download iOS

 

Doors&Rooms : Escape King OFFline | 110 MB

 

Çeşitli ipuçları toplayın ve kaçış ipuçlarını bulun. Odadan kaçmak için topladığınız eşyaları kullanın. Oyun verilerini kaydetmek ve yüklemek için erişim yetkisi gereklidir.

Download Android

Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.