AndroidiOS

Offline Zombi Oyunu The Last Survivor: Zombie Game

Artık dünya farklı. Sakinlerin çoğu zombiye dönüştü veya bilinmeyen virüsün etkisi altında mutasyona uğradı. Kaderi bu olaylarla doğrudan ilgili olan, hayatta kalan birkaç kişiden birisin. Hayatta kalma savaşı başladı!

Zombi kıyametinde hayatta kalmaya hazır mısın?

Bir ölüm salgını yayılıyor ve insanlar bir tür yürüyen ölüye dönüşmeye başlıyor. Artık her karar önemli. Size bulaşmaya çalışan zombileri vurarak farklı görevleri ve bulmacaları çözün.

The Last Survivor, ücretsiz bir çevrimdışı macera kıyamet sonrası hayatta kalma 3D oyunudur. Grafikler, oynanış ve film müziğinden etkileneceksiniz.

Kıyametten sonra hayatta kalmak kolay değil. Şehir hastanesinde komadan sonra uyanan yalnız bir kahramansın. Silahlarınızı yükleyin ve zombilerle dolu yeni bir dünyaya adım atın.

Şehir hastanesi ve çölden terk edilmiş ev ve biyo laboratuvara kadar farklı ortamlarda çok çeşitli zorluklarla gelişen hikayeyi keşfedin.

İlginç macera atış oyununa katılın! Ölümsüz hayatta kal!

Unutmayın, dünya değişti, şimdi tehlikeli yürüyen ölülerle dolu sert bir çorak arazi. Zombiler, mutantlar ve canavarlar kesinlikle zeka kaybetti, ancak güç, hız ve gaddarlık kazandı. Her fırsatta seni öldürmeye çalışacaklar ve hayatta kalmak için onlarla savaşmak zorunda kalacaksın.

Becerilerinizi kullanın ve ölümsüz veba enfeksiyonunu durdurun! Dünyanın sonunu durdurun!

[appbox googleplay com.sensustech.last.survivor.zombie.game]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.