Android

Fortnite Mobile Lite APK Android

Fortnite Mobile için Lite sürümü çalışmaları başladı mı. Hayranlar bu konuda boş durmuyor. İlk Fan Yapımı APK paylaşıldı. Şuan sadece Android için.

Fortnite Mobile Lite Hakkında

Bu oyun resmi geliştiriciler tarafından onaylanmamış bir Lite sürümünü barındırmaktadır. Unity oyun motoru ile geliştirildiği için hemen hemen tüm cihazlarda, hatta donanımı düşük cihazlarda bile çalışabilir durumda. Ancak Fortnite Mobile Lite sürümü hala yapım aşamasında olduğu için oyunda sadece Galaxy kostümlü bir karakteri kontrol ediyoruz. Bunun dışında herhangi bir oyun içeriği veya etkileşim bulunmamaktadır. Hala çalışma ve yapım aşamasında olduğu için gelecekte yayınlanacak olan sürümlerde daha fazla içeriğin eklenme olasılığı yüksek. Yine de oyunun bu haliyle indirmek isteyenler için APK dosyasını paylaşıyorum.

Aşağıda bir inceleme videosu yeralmaktadır.

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.