AndroidiOS

Kontra – Multiplayer FPS, Counter-Strike 1.6’dan zombi moduna sahiptir

Kontra – Multiplayer FPS, iOS ve Android’de alfa testinde. Siz de davetlisiniz.

Kontra – Multiplayer FPS, oyuncuların ve botların 2 tarafa ayrıldığı çok oyunculu bir mobil oyundur : hayatta kalanlar ve ölüler. Counter-Strike 1.6’da olduğu gibi, bazıları darboğazları bulup zombileri birlikte vurmalı, diğerleri ise özel yetenekler ve yaratıcılık kullanıyor.

Kontra – Multiplayer FPS’nin alfa sürümü, iOS ve Android’de mevcuttur, yalnızca App Store üzerinden indirilebilir ve Google Play indirilemez. Piyasaları atlayarak TestFlight (iOS) programını kullanmanız veya istemciyi indirmeniz gerekir.

Kontra – Çok Oyunculu FPS’nin erken bir sürümü zaten mikro ekonomiye sahiptir , yani her maç için güçlü silahlar satın alabileceğiniz sabit bir miktar para verilir. Ancak şimdi kartlar küçük ve grafikler CS 1.6’dan bu yana daha ayrıntılı hale gelmedi.

Kontra – Çok Oyunculu FPS’nin geliştiricileri, genel sunucular oluşturmadı, bu nedenle her oyuncu, davranış ve oyun kurallarına ince ayar yaparak yönetici ve VIP işlevleriyle kendi derlemesini yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.