iOS

PC oyunu Myst Mobile en iyi iPhone ve iPad modellerinde oynanabilecek

Myst’in yeni sürümü iPhone ve iPad‘de yayınlanacak. Bunun için çok yüksek donanıma sahip bir cihazınız olması gerekecek. Android hakkında bilgi yok.

Myst Mobile, 26 Ağustos 2021’de Steam’de PC için kullanıma sunulan oyunun mobil bağlantı noktasıdır. Myst ilk olarak 1993’te yayınlanmıştı. Ancak şimdilerde modern grafiklere ve oynanışa sahip yeniden tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Myst Mobile, yalnızca Apple cihazları için piyasaya sürülecek – M1 ve M2 yongalarına dayalı tabletler için optimize edilecek ve mobil yonga setleri hakkında konuşursak, en azından Apple Bionic 12‘ye ihtiyacınız olacak. iPhone XS‘de ve üstü, iPad 8, iPad Air 3 ve iPad mini 5 gibi cihazlarınız olması gerekecek.

Myst Mobile’ın mobil sürümü, dokunmatik kontrolleri, denetleyicileri ve hatta fare + klavye bağlantılarını destekler. Fiyat açısından, Myst Island’ı keşfetmek ücretsizdir, ancak oyunun geri kalanı 15 $’ dır.

Myst Mobile, PC sürümündeki gibi Türkçe dil seçeneğini barındırmayabilir. Oyuncular, Myst adasında dolaşarak, üzerinde ne olduğunu yavaş yavaş öğrenecekler; liste kesinlikle “acımasız aile ihanetini” içeriyor. Sonuç olarak Myst adasının sonunun henüz yazılmadığı ve oyuncunun olayların merkezinde olacağı ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.