AndroidiOS

Civilization: Reign of Power Android ve iOS’ta yayınlandı

Civilization: Reign of Power, Android’de bir güncelleme aldı ve artık App Store’dan indirilebilir.

Civilization: Reign of Power , MMO’dan öğeler içeren bir mobil stratejidir; başka bir deyişle, bu, PvP ve büyük ölçekli ittifak savaşlarına vurgu yapan bir jeo-stratejidir. Bu nedenle, daha önce iOS sürümünün 31 Aralık’ta görünmesi veya hatta yalnızca Güney Kore’de piyasaya sürülmesi bekleniyorsa, o zaman her şeyin çok daha iyi olduğu ortaya çıktı – Civilization: Reing of Power, Güneydoğu Asya’da piyasaya sürüldü ve bu da İngilizce’ye işaret ediyor. oyunun versiyonu.

Ayrıca, Android için Ziva sürümü 25 Kasım’da bir güncelleme aldı. Geliştiriciler tam olarak ne eklediklerini açıklamazlar. Bu arada, Civilization’ın erken sürümünün: Reign of Power’ın zaten günün farklı zamanlarını desteklediğini , gözcü göndererek dünya haritasını görüntülemeyi ve malları günde yaklaşık 1 kez güncellenen NPC’lerle ticaret yapmayı desteklediğini not ediyoruz.

Civilization: Reign of Power’daki savaşlara gelince, bunlara jeton harcanır ve birliklerin geçişi yaklaşık 5 dakika sürer. Diğer jeo-stratejilerde olduğu gibi, yeni başlayanların kendilerini daha gelişmiş oyuncuların saldırılarına karşı koruyan sihirli kalkanları vardır.

İlginç bir şekilde, Civilization: Reign of Power’da devletler arasında diplomasi var. Ve hızlı pompalama için günlük ücretsiz hediyeler ve özel görevler içeren bir sezon geçişi var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.