Android

PC oyunu Slime Rancher Mobil cihazlara geldi ancak dokunmatik fonksiyonlar yok

Akıllı telefonlar için Slime Rancher’ın test sürümü mevcuttur. Oynamak için klavye, fare veya kablolu bir gamepad gerekli. Blooetooth destekli cihazlar bile işe yaramıyor.

Slime RancherPC ve eski konsollarda bir macera ve açık dünya oyunudur. 1 Ağustos 2017’de Steam’de yayınlandı. O zamandan beri proje akıllı telefonlara taşınmadı. Bu nedenle, meraklılar dahil oldu. Slime Rancher‘ı Android‘e taşıdılar, bu resmi olmayan bir sürüm ve tamamlanmadı, bu nedenle oyuncuların sonuna kadar geçmesi pek olası değil, ancak bölümlerde ilerledikçe hatalarla karşılaşacaklar.

Mobil oyuncular için bir başka can sıkıcı şey de Slime Rancher Mobile‘ın Bluetooth denetleyicilerini desteklememesiBu, oyuncuların kablolu seçenekler, bir klavye + fare kullanması veya bir oyun kumandasının çalışmasını “taklit eden”, dokunmatik kontrol sağlayan GamePad veya GameKeyboard + üçüncü taraf uygulamaları kullanması gerektiği anlamına gelir.

Slime Rancher, tüm hayatını Infinite Outland gezegeninde geçirmeye karar veren cesur genç bir çiftçinin hikayesini anlatıyor. Oyuncu bir balçık yetiştirme işi kurana kadar her gün yeni zorluklar getirecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.