iOS

The Library Of Babel: Mobilde Gizlilik Tabanlı 2D Platform Oyunu

The Library Of Babel, iOS ve Mac için App Store’da bulunan gizlilik tabanlı bir 2D platform oyunudur. Ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

The Library Of Babel, insanların 20.000 yıl önce ortadan kaybolduğu bir dünya içinde geçmektedir. Oyuncular, Babil’deki bir cinayetin araştırılması görevini üstlenen dedektif Ludovic’in rolünü alırlar. Oyun ilerledikçe sadece platformlar arasında sıçramakla kalmayıp aynı zamanda bulmacaları çözmek zorunda kalacaklardır.

Geliştiriciler, 90’ların macera oyunlarını hatırlatacak şekilde oyunun içine diyaloglar ve envanter eklediler. Oyunun hikayesi, “Apocalypse Now” filminden esinlenilerek oluşturulmulştur.

Oyunun eksileri arasında, müzik eşlik etmeyen ve ses efektlerinin bulunmaması yer alıyor. Bu, Amerikan App Store’unda oyunla ilgili tek bir yorumda belirtilmiş durumda. Bu nedenle oyunun aceleyle piyasaya sürüldüğü izlenimi oluşuyor.

Another Indie stüdyosu, mobil oyunculara The Legend of Tianding oyunu ile tanıdık gelmektedir.

Oyunu App Store üzerinden ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz, ancak tam sürümü için ödeme yapmanız gerekecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.