AndroidiOS

FC Mobil 24 Beta Android için Google Play’de Görüntülendi

FC Mobil 24 Beta Electronic Arts’ın Fifa Mobile yerine yeniden isimlendirdiği Android ve iOS oyunudur. Google Play Store’da göründü.

FC Mobil 24 Beta Eylül’de Çıkıyor

Beta sürümünü oynayanlar, EA Sports FC Mobile’ın 29 Eylül’de piyasaya sürüleceğini söylüyor. Bu tarih, Electronic Arts‘ın FIFA lisanslarının sona erdiği tarihle aynıdır. Bu nedenle, EA, yeni oyununun FIFA Mobile’dan daha fazla içeriğe ve özelliklere sahip olacağını belirtmektedir.

EA Sports FC Mobile için beta testleri yakında başlayacak. Google Play Store, beta testi için bir sayfa oluşturdu. Ancak bu sayfa şu anda yalnızca davetiye almış kişiler tarafından erişilebilir. Beta sürümünü oynayabilenlere, önceki beta testlerine katılanlar otomatik olarak yeni beta testine katılabilecekler.

Electronic Arts, EA Sports FC Mobile’ı tüm mobil futbol oyunları ekosistemine dahil edecek. Konsol ve PC sürümleriyle yakından ilişkili olup olmayacakları henüz belli değil. Ancak, Warzone Mobile ve eFootball arasında bir tür melez olacağı tahmin ediliyor. Bu, ortak etkinlikler ve hesapların olması, ancak çapraz oynama özelliğinin olmaması anlamına geliyor.

EA, FIFA Mobile oyuncularının devam etmesini sağlamak için EA Sports FC Mobile piyasaya sürülmeden önce tonlarca içerik vaat ediyor. Bu içerikler arasında yeni ligler, yeni takımlar ve yeni oyuncular yer alacak. Ayrıca, yeni oyun modları ve yeni etkinlikler de olacak.

EA Sports FC Mobile’ın piyasaya sürüleceği tarihi bekleyenler için yeni bir beta testi yakında başlayacak. Google Play Store’daki sayfayı ziyaret ederek bu beta testine katılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.