Komut Bloğu

Pervane (FAN) Nasıl Yapılır? Komut Bloğu

Minecraft oyununda komut bloğu tasarımlarımıza devam ediyoruz. Efektif olarak kullanabileceğiniz komut bloğu kodları ile birbirinden farklı çalışmalar ortaya koyabilirsiniz. Bu çalışmamızda, gerçekten de çalışan bir Pervane (FAN) Nasıl Yapılır bunu öğreneceksiniz. Minecraft PC ve MCPE sürümlerinizde uygulayabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

 

Komut bloğu kullanarak hem Minecraft oyununda hem de MCPE oyununda Pervane yapabilmeniz için bazı kodlara ihtiyacınız var. Bu kodlar sırasıyla şu şekildedir;

 tp @e[type=armor_stand] ~ ~3 ~ ~-58

 effect @e[type=armor_stand] invisibility 1 1 true

Bir türlü yapamadım diyenler aşağıdaki linkten örnek haritayı indirip kursunlar.

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında Pervane dünyasını bulun ve oyuna katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

İnceleme Videosu

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    Şimdi siz de düzenlenmekte olan web etkinliğine katılabilirsiniz. Blogum Harika kampanyası ile websiteniz veya blogunuzla kazanmaya aday olun, websitenizi tanıtın, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 2018 yılı içerisinde yeniden düzenliyoruz. Katılım için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

    Web : http://www.blogumharika.com/
    Mail: iletisim@blogumharika.com

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.