Android

PES 2019 Mobile ÇIKTI

Futbol severlerin merakla beklediği PES 2019 Mobil oyunu nihayet Beta olarak Android ve iOS’daki yerini aldı. Oyunun tam sürümü Aralık 2018 tarihinde yayınlanacak. Bu tarihe kadar oyunda birçok hata veya sorunla karşılaşabilirsiniz. PES 2019 Mobil sürümünde Super Toto Super Lig ve Türkçe dil seçeneği de yer alacak.

Translate/Çeviri

 

Aralık 2018 için onaylanan PES 2019’a güncelleme!

Dikkatle beslenen ekibinizi yepyeni bir oyun alanına götürmeye hazır olun!

PRO EVOLUTION SOCCER 2018 mobil uygulamasının Aralık 2018’de bir güncelleme olarak indirilebileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Coming Sınırlı sayıda “Öne Çıkan Oyuncular” oyuna geliyor

Bir önceki hafta sonu maçlarında en üst sırada yer alan oyuncular, oyunda “Öne Çıkan Oyuncular” olarak görünecek.
Yetenekleri, kendi maçlarında sergiledikleri performansa, hatta bazı yeni becerilere sahip olmalarına dayanan bir destek kazanacaktır.
Ayrıca, oyuncuların oyuna katılması için özel sürümleri oluşturmak üzere FC Barcelona ve Liverpool FC gibi PES ortak kulüpleriyle birlikte çalışıyoruz. İş Ortağı Kulüplerimizden bazı büyük oyuncuları almak ve takımınızı bir sonraki seviyeye taşımak için bu harika fırsatı yakaladığınızdan emin olun.

Even Daha iyi bir eşleşme deneyimi

PRO EVOLUTION SOCCER franchise, PES 2019 konsolunda görüldüğü gibi en gerçekçi futbol deneyimini yaratmanın ana marka hedefine parmaklarınızın ucunda da aynı hassas ve ödüllendirici bir oyun sunuyor!
UNREAL ENGINE 4’ün uygulanması sayesinde, daha önce cep telefonlarında daha önce görülmemiş görsel deneyimler yaşayın. Grafiksel sadakat, bir maç sırasında sürekli yüksek bir ayrıntı seviyesi görmenizi sağlayan yeni bir özelliktir. Oyunun yanı sıra yeni gol kutlamaları. Hayatı sevmeyen bir top hareketi ile birleştirilen, görünüşte olmayan animasyon ve ek çeşitlilik, gerçek yaşam sporunu daha önce hiç olmadığı gibi temsil eden bir deneyim yaratıyor!

League Yeni lig lisansları

Yalnızca resmi Rus ligi ve Belçika, İskoç, Danimarka, İsviçre, Portekiz, Türkiye, Arjantin ve Şili ligleri de dahil olmak üzere 10’dan fazla yeni resmi lisanslı lig ekledik. Japonya’nın J ligi de eklendi. Hayal gücünüzü oluşturmanın olanakları daha da arttı.

◎ Yeni Legend oyuncuları geliyor

BECKHAM, MARADONA, CRUYFF, NEDVED, GULLIT, MALDINI ve KAHN gibi oyunda görünmeye devam etmek için futbol tarihinin büyük efsanelerini bekliyoruz. Daha efsanevi şöhretli oyuncuların gelecekteki görünümlerine dikkat edin.

Live Yeni Canlı Güncelleme özelliği

Yeni bir Live Update özelliği, oyuncuları gerçek dünya maçlarında oynadıktan sonra güncel kulüpleri ve kondisyonları gibi alanlarda güncelleyecektir. Güncellemeler haftalık olarak planlanmaktadır. İyi oyunculara sahip takımını kur ve ne yaptığını muhalif göster!

◎ Olaylar ve oyuncu işaretleri

PES 2019’da, oyuncuların milliyetlerine ve mevcut kulüplerine dayalı olanlar da dahil olmak üzere temalı etkinliklere katılabilirsiniz. Her etkinlik sadece belirli oyuncuların katılmasına izin verecek, bu yüzden tek bir oyuncunun ücretini 250 myClub Coin’den 100 myClub Coins’e indiriyoruz. Dahası, üç oyuncuyu indirimli 250 myClub Parası için imzalayabilecek yeni bir ajan kullanabileceksiniz.

Tra esnaf ile oyuncu imzaları

Aynı oyuncunun üçüne sahip olduğunuz zamanlar olabilir ve şimdi aynı nadirliğe sahip yeni bir oyuncu için bunları ticaret yapabilirsiniz. Bu, en iyi performansa sahip bir yıldız oyuncu, favori oyuncu, hatta desteklediğiniz kulüpteki mevcut oyuncular gibi önemli bir imzaya giriş yapmanız için harika bir fırsat.

◎ Genişletilmiş stok
Oyuncu ve keşif yuvası genişletme sistemi ile uğraşıyoruz ve her biri için sabit envanter limitleri uyguladık.

Bir temsilci veya izci aracılığıyla imzalanmış 500 oyuncuya kadar devam edebilirsiniz.
<İzci Yuvaları>
Açık artırma veya maçlarla elde edilen 150 kadar izci takip edebilirsiniz.

◎ Yeni öğeler eklendi

Oyuncuların yeni beceriler öğrenmesine yardımcı olmak için yeni öğeler ekledik.
Ve hepsi bu değil. Bir oyuncunun pozisyonel uygunluğunu veya yöneticinin yönetim becerisini geliştirebilen öğeler de artık mevcut.

Managers Yöneticilerin elde edilmesinde esneklik

Yönetici listeleri daha sık güncellenir ve size yönetici olarak, aradığınız formasyon ve strateji ayarlarıyla daha iyi bir şans kazandırır.

◎ Yeni diller eklendi

Artık oyunun dili olarak Rusça ve Türkçe seçebilirsiniz.

◎ Enerji sistemi kaldırıldı

Daha önce bir maç oynamak için gerekli olan enerji noktalarından kurtulmaktayız. Artık enerji seviyeleri hakkında endişelenmenize gerek kalmadan istediğiniz kadar oynayabilirsiniz.

Player Oyuncu seviye kapaklarındaki değişiklikler

Oyundaki her oyuncunun bir seviye sınırı vardır. Bir oyuncunun seviye sınırı, Lv.30 genel puanlarına ve yaşlarına göre kararlaştırılır, yani oyuncuya göre daha genç ve daha düşük puan, seviye seviyeleri artar.

R Ödül Acenteleri için Son Kullanma Tarihleri

Önceden Silver +, Gold + ve Black Ball Agent’ların kendilerine ekli bir bitiş tarihi yoktu. Bu artık geçerli değil ve Aracılarınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için hızlı bir şekilde harekete geçmelisiniz.

Video İnceleme

 

Not: Sunucular arada bir bakıma giriyor. O yüzden oyunu açtığınızda İngilizce server hatası alabilirsiniz.

▶ Download ANDROID: TIKLA

▶ Download iOS: TIKLA

İlgili Makaleler

16 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.