AndroidiOS

Age of Evolution birçok ülkede Android için yayınlandı

Age of Evolution birçok ülkede Google Play’den indirilebilir. Oyuncular tarih öncesi klanlarını yaratmalı ve geliştirmelidir.

Age of Evolution, Kanada, Fransa, Birleşik Krallık ve diğer ülkelerde Android’de bulunan erken bir sürümü olan bir mobil strateji oyunudur. Bu oyunda, tarih öncesi çağlardan başlayarak insanlığın çeşitli tarihsel dönemlerinden geçmeniz gerekiyor. Oyuncular farklı generalleri kendi saflarına çağırabilecekler, ne kadar az sıklıkla o kadar iyi, çünkü hasarları ve kazanma şansları buna bağlı.

Age of Evolution’ın oynanışı basittir – her savaşta bir düşman dalgasını püskürtmeniz ve savaşlar arasında yerleşimi iyileştirmeniz, yeni yapılar inşa etmeniz ve genel güç seviyesini artırmanız gerekir.

Age of Evolution’ın geliştiricileri, sürükleyici diyaloglar ve düşmanlarla yüzleşmek ve bölgeleri ele geçirmek için arkadaşlarla bir ittifak içinde takım kurma yeteneği vaat ediyor. Generalleriniz hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, onlarla olan dostluk seviyeniz o kadar yakın olacaktır. Bu oyun, Unity motorunda yapılmış güzel ve çizgi film benzeri grafiklere sahiptir.

Age of Evolution için promosyon kodu

  • AOE777.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.