EklentilerMinecraft

Powerboats Tekne Modu Minecraft

Gücü olan tekneler! Tüm Yaz Gezisi ihtiyaçlarınız için jet-ski ve sürat tekneleri. Denizaltılar ve hoverkraftlar için… denizaltılara ve hovercraftlara ihtiyacınız olduğunda. 

Minecraft’ın uçsuz bucaksız okyanuslarında kürek çekmeye artık son. Görkemli bir Okyanus Anıtı savaşına daha fazla utanma gelmeyecek … Sıra teknenizde.

Bu sürat teknelerini almak için uygun yükseltme kitini yapmanız ve onu tutarken normal bir Minecraft teknesiyle etkileşime girmeniz gerekir. Sihirli bir şekilde harika bir motorlu canavara dönüşecek.

Denizaltı

Dört kişiyi alıyor ve Minecraft’ın muhteşem okyanus derinliklerini keşfetmek için ihtiyacınız olan her şey. Yok edildiğinde yok edilir, yumurta bırakmaz. Uyarıldın!

Demir külçe veya redstone ile tamir edilebilir.

İşçiliği tarifi:

 

Hovercraft

Kara ve su üzerinden geçer. Satın alınmış gibi! İyi, çok amaçlı keşif aracı. Yok edildiğinde yok edilir, yumurta bırakmaz. Matkabı biliyorsun! Ayrıca demir külçe veya kızıltaş ile tamir edilebilir.

En güzel görünen yeşil ve mor olandır. Bu resmi! Bu yüzden tartışmayı aklından bile geçirme.

Üretim Tarifi:

 

 

Sürat teknesi, jet ski gösterisi:

Sürat teknesi

Hızlı! Dört oyuncuyu oturtun. Demir külçelerle sabitlenebilir. Dokuz çeşit. Ahşap çeşitleri daha hızlıdır ancak daha az can puanıdır (80 yerine 40). İki ordu türü daha yavaştır ancak daha fazla can puanıdır (100).

Yok edildiğinde bir sürat teknesi yumurtası bırakacak, bu yüzden sahip olduklarınızdan hoşlanmıyorsanız, deneyin, tekrar deneyin!

Sürat teknesi oluşturmak için bir sürat teknesi yükseltme kitine ihtiyacınız vardır. Böyle bir şeyin tarifi (siyah bloklar kömürdür):

 

 

Jet-ski

Bunları nasıl yazdığınızdan bile emin değilim, ancak Firefox yazım denetleyicisi “Jet-ski” diyor, öyle, öyle. Beş çeşit, hepsi aynı performansı gösterir . Evet, bu biraz sıkıcı biliyorum. Ancak, herhangi bir yarış sadece beceriye göre kararlaştırılacaktır! Genellikle sürat teknelerinden biraz daha yavaştırlar (karada daha hızlı, ancak yine de acı verici derecede yavaş). Ayrıca demir külçe ile tamir edilebilir.

Ayrıca yok edildiklerinde bir jet-ski yumurtlama yumurtası düşürürler.

Yükseltme kiti için üretim tarifi:

 

 

Balıkçı teknesi

Üç koltuklu, iki çeşit, ucuz! Oldukça hızlı, kesinlikle bir vanilyalı tekneden daha iyi ve kürek çekmeye gerek yok! Bunun gibi bir yükseltme kiti oluşturun:

 

 

Video İnceleme

Download/İndir Mediafire

Download İndir Cloud Mail

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.