Android

Prince of Persia: Revelations PPSSPP Android, iOS

Prince of Persia: Revelations aslında bi PSP oyunudur. Ancak PPSSPP Emülatörü sayesinde Android ve iOS cihazlarda oynanabilir.

Prince of Persia: Warrior Within, Prince of Persia’nın en acımasız bölümlerinden biridir. Oyuncular ağır film müziğini dinlediler ve oyundaki kızlardan biri için açık saçık bir kıyafet ortaya çıkarmaya çalıştılar.

Prince of Persia: Warrior Within‘i Android cihazlarda PPSSPP emülatörü ile oynayabilirsiniz. iOS cihazlarda ise sadece Jailbreak üzerinden oynanabilir. Bu sayede Dahaka’dan Godsmack’in “I Stand Alone” film müziğine kulak verebilirsiniz. Genel olarak, PSP‘de yalnızca 1 analog çubuk olduğundan, Warrior Within’i dokunmatik kontrolleri kullanarak oynayabilirsiniz. Oyunun tek eskiliği (belki de havalılığı) nedeniyle görsel ve işitsel eserler yoktur.

Oyun Özellikleri

Prince of Persia Revelations
  1. Oyunun adı Prince of Persia: Revelations;
  2. Taşınabilir sürüm, orijinal sürümde olmayan 4 yeni bölgeye sahiptir;
  3. Avrupa versiyonunda, düşmanların kanı ve parçalanması kaldırıldı;
  4. Düşmanlar, sınıflarına uymayan silahlarla görülebilir;
  5. Yıkılan sürahiler mekanın tekrar ziyaret edilmesiyle restore edilir;
  6. Yeni konumlar birkaç saatlik oyun ekler.

Download Not: Daha önce ücretli olarak satışa sunulmuş ancak günümüzde satışı yapılamayan oyunların her ne olursa olsun ücretsiz dağıtılması, paylaşılması ve linklerinin verilmesi telif hakları sebebi ile yasaktır. Oyunun adını yazarak internetten kendiniz araştırma yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.