AndroidiOS

Rocco’s Island: Ring to End the Pain, Ocak ayının başlarında iOS’a taşınıyor

Rocco’s Island: Ring to End the Pain’in geliştiricileri, limanın yakında geleceğini duyurdu. Ücretsiz bir demo sunulacaktır.

Rocco’s Island: Ring to End the Pain, dünyanın sonunu getiren ve şimdi onu durdurmak zorunda olan bir kız hakkında 2 boyutlu bir maceradır. Birçok yaratıkla tanışacağı mistik bir dünyaya gitmesi gerekiyor.

Rocco’s Island: Ring to End the Pain, PC’de 2 Mart 2022’de Steam üzerinden yayınlandı ve iOS sürümü gelecek yıl 3 Ocak’ta geliyor. Ön kayıt artık App Store’dan alınabilir. Yalnızca bir demo sürümünün ücretsiz olarak sunulacağını ve tam oyun için ödeme yapmanız gerekeceğini unutmayın.

Konumları keşfetmeye ek olarak, Rocco’s Island: Ring to End the Pain, bulmacaları da birleştiriyor . ” 3’lü eşleştirme ” formatında yapılırlar, ancak yalnızca bu unsur ortak bir olay örgüsüne bağlıdır ve Candy Crush ve benzerlerinden nefret edenlere bile hitap edebilir .

Rocco’s Island: Ring to End the Pain Steam’de olumlu eleştiriler aldı , ancak birkaç inceleme olmasına rağmen – yalnızca 24. Rus yerelleştirmesinin Steam’de olmasına rağmen App Store’da listelenmemesi üzücü. Pekala, bu proje her yaş için uygundur – “4+” yaş sınırı vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.