AndroidiOS

Project Mugen Persona 5 ve Marvel’s Spider-Man gibi mobil oyun

Project Mugen Netease Games’in yeni mobil oyunudur. İlginç bir şekilde Persona 5 ve Marvel’s Spider-Man oyunlarına benzemektedir.

Project Mugen, NetEase Games‘in bir anime RPG‘sidir. Yayıncı, oyun endüstrisinin “Asya’nın fütüristik şehirlerinin keşfi ve yaşam simülasyonu içeren kentsel oyunlar” etrafında abartılı bir reklam yapıldığını kanıtlayan ilk fragmanı yayınladı.

Her şey Persona serisiyle başladı. Ardından, Zenless Zone Zero’nun yazarları bu fikri benimsedi ve şimdi Project Mugen tarafından da tekrarlanmaktadır. MMO’lardan farklı olarak, platformlar arası vurgu yapılıyor ve sokaklar oyuncular tarafından değil, kendi işlerini yapan NPC’ler tarafından yönetiliyor.

Oyun ilginç çünkü özel halatlar üzerinde uçmanıza olanak sağlıyor. Üstelik animasyon ve oynanış açısından NetEase Games’in geliştiricileri, Marvel’s Spider-Man’i geride bırakmış gibi görünmektedir.

Bu oyunda bile trafik kurallarına dikkat etmeden araba ve motosiklete binebilirsiniz.

Project Mugen’deki savaşlar gerçek zamanlı ve üçüncü şahıstır ve ultilerin animasyonları Honkai: Star Rail’e benzer.

Oyunun iOS, Android, PC ve PlayStation 5’te yayınlanması beklenmektedir. Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Daha fazla bilgi için Resmi Web Sitesini takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.