Genel

PUBG Mobile Özel Sürümü Beta İndir

PUBG Mobile geliştiricisi Lightspeed ve dağıtıcısı Tencent yeni bir oyuna daha imza attılar. Zaten hali hazırda piyasada olan PUBG Mobile Çin sürümü ve PUBG Mobile Global sürümüne ek olarak yeni bir özel sürüm ile yenilenmiş ara yüze ve içeriklere sahip yeni bir PUBG Mobile oyunu çıkardılar. Şuanda sadece Android için indirilebilinen bu özel sürümün global’e çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Üstelik hala test aşamasında olduğunu söylemekte fayda var.

Translate/Çeviri

Oyun tanıtımı

Ada Eylem Deneyimi, ikinci çağın büyük ölçekli bir 3D prodüksiyon oyunudur, Unreal 4 ile inşa edilmiş ve bir dağ nehri, şehir ormanı, zengin bir yeryüzü ve çeşitli canlılar ile kusursuz bir harita oluşturmuştur. Bu şekilde, bir hayatta kalma testi başlatmak, harita üzerinde kaynakları toplamak, bir sığınak kurmak, takım arkadaşları bulmak, tüm düşmanları yenmek için birbirleriyle işbirliği yapmak ve kazanmak için sonuna kadar yaşamak.

Tencent Island Action Resmi Deneyim Hizmeti

1. Simüle edilmiş gerçek ada ortamı, Unreal 4 motorunun hesaplanması altında, her bina ve her çiçek ve çiçek son derece doğrudur ”;
2, devasa haritalar, sonsuz keşif, silah arama, yiyecek yapma, kamp yapma, hayatta kalma mücadeleni başlatmaya;
3, oyun takım tabanlı, tek bir oyuncu hayatta kalmak zordur, net bir iş bölümü vardır, her oyuncunun kendi görevi vardır.

Ada Eylem Deneyiminde Öne Çıkanlar

Taktikleri geliştirmek için araziyi kullanmak, muhalifleri yok etmek için araziyi kullanmak; çeşitli krizler ve fırsatlar dahil olmak üzere yardımcı arazi;
Zalimce hayatta kalma testi, zorlu çevre ile zombilere karşı saldırıların yanı sıra düşman saldırılarıyla da yüzleşmek zorunda değilsiniz.
Fizik ve kimya olgusu eklendi ve şekildeki sahneler elektrik üretmek ve çeşitli hayatta kalma araçları üretmek için kullanılabilir.

Kullanıcı yorumları

İşbirlikçi bir hayatta kalma oyunu oluşturmak için Tencent çabası olarak, herkesin görüntü kalitesini düşürmesine asla izin vermeyeceksiniz.Tüm mobil oyunları yuvarlarken, dinamik hava değişiklikleri, gerçek gibi hissediyor, gök gürültüsü olacak, yağmur yağacak, oyuncu Farklı hayatta kalma testleri karşısında oyuna bir takım hakim, birkaç küçük ortakla oynamak en havalı oyun oyunda, çeşitli taktikleri tartışmak ve rakibi sonlandırmak en havalı oyun.

İnceleme Videosu

Download Android/iOS

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.