PUBG Oyuncuları İçin Gerçek Oyuncu Telefonu Asus ROG Phone 2

Son zamanların en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile için sıvı soğutuculu oldukça yüksek donanım özelliklerine sahip Asus ROG Phone 2 nihayet duyuruldu. Eğer bütçe sıkıntınız yoksa tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak gerçek bir oyuncu telefonu olduğunu söyleyebilirim.

Asus’un oyun telefonları piyasasına girip tanıttığı ilk akıllı telefon olan ROG Phone, çok sayıda sıra dışı özelliği bünyesinde toplasa da fiyatıyla müşterileri korkutmuştu. Piyasaya sunulduğunda en ucuz modeli 900 dolar olan cihaz, 512GB depolamaya çıkarıldığında 1.100 dolardan satılıyordu.

Akıllı telefon sektörü sizin de fark ettiğiniz üzere artık bu fiyatların çok daha üzerine çıktı. Muhtemelen buna dayanarak Asus serinin ikinci telefonunu bu yıl çıkartmayı planlıyor. Digitimes raporuna göre ikinci nesil ROG Phone 2019’un üçüncü çeyreğinde gelecek ve Çin’e odaklı olacak. Açıklanana göre Asus Çin’in devi Tencent ile bir reklam anlaşması bile yapmış durumda.

Rapor bunlara ek olarak Asus’un akıllı telefon bölümünün tekrar hareketlendirilmesinin Tencent ile yapılan anlaşmaya bağlı olduğunu belirtiyor. Bu durum, oyuncu telefonları küçük bir kitleye hitap eden ve düşük kârlar bırakan bir alan olsa bile geçerli.

Asus Rog Phone 2 şimdilik Çin’e odaklı görünse de cihazın tüm dünyada satışa sunulmaması için hiçbir sebep yok.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.