Android

Quest Another Shadow Android için Google Play Store’da göründü

Another Shadow, Unwanted Experiment ve Haunted Laia tarafından geliştirildi.

Another Shadow, çizgi film benzeri grafiklere ve bulmacalara sahip bir mobil oyundur . Proje, evlerinde doğaüstü şeyler olmaya başlayana kadar yaşayan ve yas tutmayan Bastian ve Carissa adlı bir çifti anlatıyor. Geçmişten gelen bazı lanetler canlandı ve Bastian’ı “kendi evinin kötü bir versiyonuna” götürdü.

Android’de başlatılan başka bir Gölge, bu resmi sürüm. Dark Dome stüdyosunun yeni projesinde, olayların bir karakter adına geliştiği Unwanted Experiment’in aksine, oyuncular iki kahraman arasında geçiş yapabilecekler.

Kocaman bir evde eşya aramak, birleştirmek ve doğru yerlerde kullanmak zorunda olduğunuz bu bulmacaları kolayca geçebilirseniz, Another Shadow kolay bir oyun gibi görünecektir. Ancak daha sıradan oyuncuların sempati duyması gerekecek – proje açık ipuçları vermiyor ve yalnızca bir karakter tarafından bulunan öğeleri kullanabilir.

İyi haber şu ki, Başka Bir Gölge’nin Rusça yerelleştirmesi ve çizgi roman formatında ara sahnelerle anlatılan bir hikayesi var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.